PREMIUM PRO GROUP Sp. z o.o.

Specjalista ds. sprzedaży telefonicznej

  • Warszawa, mazowieckie
  • 4 300-6 000 zł brutto / mies. Umowa o pracę

Specjalista ds. Sprzedaży

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Praca stacjonarna

Praca od zaraz

Bez doświadczenia

Firma Premium Pro Sp.z o.o od ponad dwudziestu lat jest jednym z czołowych dystrybutorów chemii przemysłowej na rynku polskim.

Naszym głównym celem jest opieka nad klientem każdej branży,  poprzez odpowiednie dobranie od profilu działalności danej firmy naszych produktów, dzięki którym czują się oni bezpieczni w swoim otoczeniu wiedząc, że ich powierzchnie są odpowiednio czyszczone i dezynfekowane. Naszą misja jest również budowanie długotrwałych relacji z klientami. Dbamy o wysokie standardy zarówno w obszarze sprzedaży, dystrybucji, zatrudnienia jak i posprzedażowej obsługi klienta.

Cechuje nas profesjonalizm, skuteczność działania, przyjazna atmosfera w środowisku pracy.

Firma z wieloletnim doświadczeniem w branży chemii przemysłowej, poszukuje pracownika komunikatywnego, bezpośredniego w kontaktach między ludzkich, wesołego. Odpowiedni kandydat powinien być punktualny, ambitny, pracowity, z wysoka kulturą osobistą. Cenimy pracowników, którzy dbaja o higienę i odpowiedni komfort pracy majac na względzie współpracowników.

Zakres obowiązków

  • pozyskiwanie nowych klientów dla firmy,
  • dbałość o dobry wizerunek firmy,
  • odpowiednie przyswojenie znajomości produktów podczas szkolenia,
  • utrzymuwanie poprawnych kontaktów z potencjalnym klientem,
  • dbanie o dobrą atmosferę w miejscu pracy.

Wymagania

  • Warunek konieczny: biegłe posługiwanie się j.polskim.
  • puntkualność,
  • wysoka kultura osobista,
  • komunikatywność,
  • pracowitość,
  • ukierunkowanie na jak najlepszy wynik,
  • ukończona min szkoła średnia,

Oferujemy

  • PRACA WYŁĄCZNIE STACJONARNA - Warszawa
  • umowa zlecenia,
  • umowa o pracę { po okresie próbnym },
  • pensja podstawowa,
  • prowizja od sprzedaży,
  • bonusy dzienne,
  • praca od poniedziałku do piątku w godz 8.00-15.30,
  • szkolenie produktowe , oraz pomoc i wsparcie na każdym etapie rozwoju,
  • prywatna opieka lekarska,
  • karta multisport dla chętnych,
  • spotkania i wyjazdy integracyjne,
  • praca w miłej i przyjaznej atmosferze.
  • Administratorem danych osobowych jest Premium Pro Sp. z o.o. 02-661 Warszawa Plac Ireneusza Gugulskiego 1, NIP: 5492398866. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Premium Pro Sp. z o.o. 02-661 Warszawa Plac Ireneusza Gugulskiego 1, NIP: 5492398866 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Dodana
Wygasa (za 8 dni temu)