Centrum Medyczne ENEL-MED S.A.

Asystentka/Higienistka stomatologiczna

  • Warszawa, mazowieckie

Asystent stomatologiczny

Umowa o pracę

Pełny etat

Pracownik fizyczny

Praca stacjonarna

Praca od zaraz

Zakres obowiązków

  • asystowanie przy zabiegach stomatologicznych
  • przygotowywanie gabinetu stomatologicznego do pracy
  • sterylizacja narzędzi i materiałów
  • przygotowywanie Pacjenta do zabiegu
  • utrzymanie gabinetu w stanie gotowości do pracy

Wymagania

  • wykształcenie minimum średnie - kierunkowe
  • dyplom potwierdzający zawód asystentki/higienistki stomatologicznej
  • książeczka SANEPID
  • pozytywne podejście do pacjentów

Oferujemy

  • możliwość pracy z doświadczonymi lekarzami z tytułem specjalisty, także przy skomplikowanych i ciekawych zabiegach
  • pracę w gabinecie przy pacjencie, a nie na recepcji
  • możliwość pełnego skoncentrowania się na pacjentach – my zapewniamy nowoczesną infrastrukturę i organizację obsługi pacjenta
  • elastyczne formy zatrudnienia – umowa o pracę, umowa zlecenie, B2B
  • miłą atmosferę w pracy, wsparcie przełożonego i zespołu
  • prywatną opiekę medyczną
  • ubezpieczenie na życie
  • kartę MultiSport
  • Administratorem danych osobowych jest Centrum Medyczne ENEL-MED S.A. 00-195 Warszawa Słomińskiego 19/524, NIP: 5242593360. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Centrum Medyczne ENEL-MED S.A. 00-195 Warszawa Słomińskiego 19/524, NIP: 5242593360 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Dodana
Wygasa (za 5 dni temu)