• Mińsk Mazowiecki, mazowieckie pow. miński
  • 6 000-10 000 zł brutto / mies. Umowa o pracę

Kierownik

Umowa o pracę

Pełny etat

Kierownik

Praca stacjonarna

Koordynator Serwisu HVAC

Od ponad 17 lat działamy w sektorze HVACR. Zajmujemy się przede wszystkim montażem i serwisem: wentylacji, klimatyzacji, pomp ciepła i systemami chłodniczymi. Działamy głównie na terenie województwa mazowieckiego. Każde zlecenie realizujemy w indywidualny sposób, z uwzględnieniem zarówno szczegółowych potrzeb, wymagań i możliwości klienta, jak i specyfiki danej instalacji oraz przestrzeni, w której pracuje.

Aktualnie poszukujemy kandydatek/ów do pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: Mińsk Mazowiecki

Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie CV pod przyciskiem "Aplikuj"

Zakres obowiązków

  • Organizacja i nadzór pracy zespołu serwisantów,
  • Przyjmowanie i koordynacja realizacji zgłoszeń,
  • Wykonywanie dokumentacji protokolarnej,
  • Planowanie i kontrola realizacji zleceń oraz ich rozliczanie,
  • Optymalizacja czasu pracy członków zespołu,
  • Kontrolowanie przeprowadzonych prac zespołu,
  • Prowadzenie gospodarki materiałowej, zamawianie i zakupy urządzeń i materiałów niezbędnych dla realizacji prac,
  • Bezpośredni kontakt z klientem (przyjmowanie zgłoszeń , weryfikacja, przygotowywanie ofert handlowych, prowadzenie negocjacji , wycena napraw, rozpatrywanie reklamacji),
  • Pozyskiwanie nowych klientów oraz budowa relacji i rozwój współpracy z obecnymi klientami,
  • Rozbudowa bazy danych podwykonawców i dostawców , budowanie relacji z obecnymi, poszukiwanie nowych,
  • Wsparcie dla pracowników biurowych w tematach technicznych,
  • Rozwiązywanie problemów technicznych i organizacyjnych,
  • Udział w uruchomieniach urządzeń i instalacji HVAC,
  • Dbanie o przestrzeganie ustalonych procedur, przepisów BHP,
  • Analizowanie i raportowanie wyników pracy zespołu,
  • Tworzenie budżetu i dbanie o jego realizację.

Wymagania

  • Prowadzenie procesów serwisu w zakresie HVAC,
  • Rozwiązywanie problemów i radzenie sobie w stresujących sytuacjach,
  • Koordynacja i nadzorowanie cyklicznych przeglądów i konserwacji wynikających z zawartych umów serwisowych,
  • Protokołowanie i raportowanie wykonanych prac,
  • Czytanie i tworzenie dokumentacji technicznej,
  • Przygotowywanie i analiza wyników finansowych zespołu,
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem,
  • Wykształcenie minimum średnie,
  • Dobra znajomość obsługi komputera,
  • Kreatywność,
  • Odpowiedzialność,
  • Dyspozycyjność,
  • Prawo jazdy kat. B,
  • Uprawnienia budowlane kierunkowe będą dodatkowym atutem.

Oferujemy

  • Atrakcyjne warunki wynagrodzenia,
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie z wieloletnim stażem,
  • Stabilne zatrudnienie,
  • Możliwości rozwoju zawodowego,
  • Ciekawą i pełną wyzwań pracę,
  • Możliwość ciągłego doskonalenia zawodowego i podnoszenia kwalifikacji.
  • Administratorem podanych przez Pana/Panią danych osobowych jest ELZET KLIMA Sp. z o.o., Arynów 46, 05-300 Mińsk Mazowiecki. Wszelkie kwestie związane z danymi osobowymi prosimy kierować na adres siedziby firmy. Podane dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu realizacji obecnego procesu rekrutacyjnego oraz – w przypadku wyrażenia dodatkowej zgody – w celu przyszłych procesów rekrutacyjnych prowadzonych w okresie roku od dnia złożenia dokumentów aplikacyjnych. Po zakończonej rekrutacji dane osobowe będę archiwizowane przez okres trzech lat w celu obrony ewentualnych roszczeń. Podstawą przetwarzania danych osobowych jest dobrowolnie wyrażona przez Pana/Panią zgoda, która może być w każdym czasie wycofana (przy czym nie wpływa to na wcześniejszą zgodność z prawem przetwarzania danych), a także prawnie uzasadniony interes administratora (obrona ewentualnych roszczeń). W każdym czasie, w zakresie dopuszczalnym wynikającym z przepisów prawa, przysługuje prawo dostępu do treści danych, prawo ich sprostowania, prawo usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Oświadczenia w zakresie realizacji praw prosimy przesyłać na adres siedziby firmy. Jeżeli mimo naszego wsparcia uzna Pan / Pani, że dane osobowe przetwarzane są niezgodnie z przepisami obowiązującego prawa, przysługuje prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego (tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych). Odbiorcami przetwarzanych przez ELZET KLIMA Sp. z o.o. danych osobowych będą jedynie podmioty dostarczające i wspierające systemy teleinformatyczne ELZET KLIMA Sp. z o.o.
  • W dokumentach aplikacyjnych prosimy o zamieszczenie następującej klauzuli:
    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w załączonym CV i innych dokumentach aplikacyjnych przez ELZET KLIMA Sp. z o.o., Arynów 46, 05-300 Mińsk Mazowiecki, jako administratora danych osobowych, na potrzeby realizacji toczącego się procesu rekrutacyjnego. Udzielenie zgody jest dobrowolne, jednak niezbędne w celu wzięcia udziału w rekrutacji. Zgoda może zostać w każdym czasie wycofana poprzez wysłanie oświadczenia na wskazany powyżej adres siedziby, jednak uniemożliwi to dalszy udział w rekrutacji.”
Dodana
Wygasa (za 10 dni temu)