Senior IT Rekruter

Specjalista ds. HR

Umowa o pracę

Pełny etat

Starszy specjalista (senior)

Rekrutacja zdalna

Praca od zaraz

Talent Flow jest Agencją Rekrutacyjną, która od początku wyznacza nową jakość na rynku rekrutacyjnym. Naszym zadaniem jest łączenie najlepszych Talentów z Klientami, dbając o wysoki poziom realizowanych usług. Dzięki współpracy z najlepszymi, mamy na to szansę. Posiadamy wpis do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia nr 26456.

Do struktur naszego Klienta, lidera branży IT, poszukujemy osoby na stanowisko: Senior IT Rekruter

Zakres obowiązków

  • Budowanie bazy talentów w obszarze IT i pozyskiwanie odpowiednich kandydatów;
  • Zarządzanie pełnym procesem rekrutacji od pierwszego kontaktu z kandydatem do złożenia oferty;
  • Dzielenie się dobrymi praktykami rekrutacyjnymi z zespołem;
  • Wkład w działania z zakresu employer branding (targi pracy, konferencje, spotkania technologiczne itp.);
  • Przygotowywanie niezbędnych dokumentów potrzebnych do zatrudnienia.

Wymagania

  • Min. 4-letnie doświadczenia w prowadzeniu kompleksowych procesów rekrutacyjnych oraz minimum rok w rekrutacjach IT;
  • Biegła znajomość języka angielskiego (w mowie i piśmie);
  • Mile widziane wykształcenie wyższe na kierunkach takich jak: Human Resources, Psychologia lub Administracja;
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (szczególnie Excela i PowerPointa);
  • Znakomite zarządzanie czasem i umiejętności organizacyjne;
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne.

Oferujemy

  • Ekscytujące wyzwania w dynamicznym i międzynarodowym środowisku;
  • Pakiet medyczny i ubezpieczenie na życie, karta Multisport;
  • Indywidualne podejście do pracownika i elastyczny czas pracy;
  • Eventy firmowe i ciekawe spotkania;
  • Darmowe lekcje języka angielskiego;
  • Atrakcyjna i łatwo dostępna lokalizacja biura.
  • Administratorem danych osobowych jest Talent Flow Sp. z o.o. 03-736 Warszawa Plac Konesera 12 Budynek M, NIP: 1133039177. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Talent Flow Sp. z o.o. 03-736 Warszawa Plac Konesera 12 Budynek M, NIP: 1133039177 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Miejsce pracy
  • Warszawa
Wynagrodzenie
  • 9 000 - 14 000 PLN / mies. brutto Umowa o pracę
Opublikowana
Wygasa (za 14 dni)