Laryngolog Poznań prywatna przychodnia PILNIE

Lekarz

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Pracodawca nie wymaga CV

Praca od zaraz

Запрошуємо працівників з України

Zakres obowiązków

Klient ProworkPl MED, prywatna przychodnia w Poznaniu zatrudni lekarza LARYNGOLOGA - konsultacje dla pacjentów w ramach NFZ i wizyty komercyjne. Możliwa opcje zatrudnienia lekarza w trakcie specjalizacji z laryngologii. Elastyczny grafik pracy/ dowolny wymiar godzin.
Ponadto ProworkPL MED oferuje inne oferty pracy dla lekarzy w Polsce - lekarz chirurg, lekarz laryngolog, lekarz stomatolog, lekarz dermatolog, lekarz anestezjolog, lekarz ginekolog - praca dla lekarzy w Polsce. NIe pobieramy żadnych opłat od kandydatów poszukujących pracy!

Wymagania

Praca dla lekarza Laryngologa Poznań wymagania:
Wykształcenie medyczne i specjalizacja ( lub w trakcie specjalizacji) w dziedzinie laryngologii
Gotowość do podjęcie stałej współpracy z przychodnią
Gotowość do podjęcia pracy wrzesień 2022

Oferujemy

Współpraca na podstawie umowy kontraktowej lub umowy o pracę
Możliwość kształcenia i specjalizacji z medycyny rodzinnej
Wynagrodzenie dla lekarza rodzinnego do ustalenia na kontrakt lub umowę o pracę
Jeśli dotyczy/ lekarze z Ukrainy i Białorusi - pomoc w szybkim uzyskaniu czasowego prawa wykonywania zawodu lekarza w Polsce

Procedura rekrutacyjna

W przypadku zainteresowania pracą jako lekarz/ różne specjalizacje zarejestruj się na .
Aplikuj na aktualne oferty dla lekarzy i pielęgniarek/ pielęgniarzy w Polsce i krajach UE.
Podaj swoje kryteria - wybierz najlepsze oferty dla lekarzy prywatne kliniki i szpitale cała Polska.
Wybierz najlepszą ofertę i podpisz kontrakt bezpośrednio z pracodawcą prywatny sektor usług medycznych. Praca dla lekarzy w Polsce - aplikuj z ProworkPl MED. NIe pobieramy żadnych opłat od kandydatów poszukujących pracy!

  • Administratorem danych osobowych jest xxxx 43-300 Bielsko-Biała xxxxxx, NIP: 1111111111. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez xxxx 43-300 Bielsko-Biała xxxxxx, NIP: 1111111111 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Miejsce pracy
  • Warszawa
Opublikowana
Wygasa (za 16 dni)