Kosztorystant usług stolarskich

Zero Waste Design

Inżynier

Umowa o pracę

Jeśli jesteś ambitny/a, szukasz wyzwań, a w pracy cenisz sobie swobodę i przyjazną atmosferę, w takim razie to właśnie Ciebie szukamy! Prowadzimy zakład stolarski, który wyspecjalizowany jest w wykonywaniu mebli pod indywidualne zamówienie.

Poszukujemy osoby na stanowisko Kosztorystant/ka
Chętnie, przyjmiemy absolwentkę technologii drewna po SGGW lub architektury wnętrz z doświadczeniem w projektowaniu i kosztorysowaniu zabudów stolarskich, różnego przeznaczenia.

Obowiązki:
- kosztorysowanie prac stolarskich,
- analizowanie dokumentacji projektowej/przetargowej,
- przedmiarowanie robót,
- przygotowywanie kompletnych ofert,
- pozyskiwanie ofert na materiały budowlane i usługi podwykonawcze,
- analizowanie kosztów i opłacalności
- współpraca z pozostałymi działami wsparcia firmy w celu efektywnego
przygotowania wyceny,
- znajomość programów: AUTOCAD, Norma PRO, Excel??

Wymagania

- doświadczenia min. 3 lata,
- znajomość programów: AutoCad, Norma PRO, MS Office z dużym naciskiem na EXEL,
- znajomość zasad kosztorysowania,
- doświadczenia w zakresie wyceny robót stolarskich,
- umiejętność pracy w zespole,
- przedsiębiorczość i zaangażowanie.

Oferujemy

- praca na pełen etat od pon. do pt. w godzinach 08:00-16:00,
- warunki pracy uzależnione od doświadczenia i umiejętności,
- stabilne zatrudnienie,
- premie zależną od wyników,
- praca przy ambitnych projektach,
- ciekawa praca w młodym, dynamicznym zespole oraz możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych

Prosimy o dopisanie w CV:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Zero Waste Design Sp. z.o.o Ul. Twarda 18, 00-105 Warszawa moich danych osobowych zawartych w dokumentach rekrutacyjnych w celu i dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, jak również dla potrzeb przyszłych rekrutacji prowadzonych przez Zero Waste Design Sp. z.o.o Ul. Twarda 18, 00-105 Warszawa.
Miejsce pracy
  • Warszawa
Opublikowana
Wygasa (za 4 dni)