Warszawa! Wykorzystaj wakacje na odpoczynek i pracę! Elastyczny grafik!

Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 15.07.2022

Specjalista ds. obsługi klienta

Umowa zlecenie

Część etatu

Młodszy specjalista (junior)

Rekrutacja zdalna

Pracodawca nie wymaga CV

Praca od zaraz

Bez doświadczenia

Poszukujesz ciekawej pracy w przyjaznej atmosferze? Aplikuj na stanowisko:
KONSULTANT ds. PRZEDŁUŻANIA UMÓW

Lokalizacja: Warszawa, woj. mazowieckie

Zakres obowiązków

  • kontakt telefoniczny tylko z obecnymi klientami celem przedłużenia umowy,
  • odpowiedni dobór ofert,
  • udzielanie informacji o dostępnych produktach.

Wymagania

  • dyspozycyjność min. 120h w miesiącu,
  • biegła znajomość obsługi komputera,
  • komunikatywność oraz zaangażowanie.

Oferujemy

  • grafik dopasowany do Twoich potrzeb- możliwość wyboru godzin współpracy! (od poniedziałku do piątku między 9:00 a 21:00 + 1 sobota w miesiącu)
  • gwarantowana stawka podstawowa 19,70zł/h brutto + dodatek 3,30zł/h brutto (przez pierwsze 2 miesiące),
  • BOGATY SYSTEM PREMIOWY,
  • zatrudnienie w ramach umowy zlecenie,
  • w pełni płatne szkolenie stanowiskowe,
  • przyjazne warunki pracy w nowoczesnym biurze,
  • świetną atmosferę w zespole młodych osób.

NIE WYMAGAMY DOŚWIADCZENIA!

Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie swojego CV poprzez formularz aplikacyjny lub kontakt pod numerem 574575487.

Zgodnie z obowiązującym prawem Workhouse4you Sp. z o.o. nie pobiera opłat od kandydatów za udział w procesach rekrutacyjnych.

  • Bardzo prosimy o dopisanie poniższej klauzuli do CV: ’Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych i innych danych zawartych w mojej aplikacji oraz CV na potrzeby obecnego procesu rekrutacyjnego prowadzonego przez Workhouse4you Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku, ul. Obrońców Wybrzeża 4d/16, 80-398 Gdańsk. Jestem świadomy/a przysługującego mi prawa do wycofania zgody, jak również faktu, że wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Zgodę mogę odwołać przesyłając informację o wycofaniu zgody na adres: office(at)workhouse4you.pl . "

    Wyrażenie niniejszej zgody jest dobrowolne, lecz niezbędne dla wzięcia udziału w procesie rekrutacji. W przypadku braku zgody, zgłoszenie rekrutacyjne nie zostanie uwzględnione w procesie rekrutacji.

    Workhouse4you(c.23651)

  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych i innych danych zawartych w mojej aplikacji oraz CV na potrzeby obecnego procesu rekrutacyjnego prowadzonego przez Workhouse4you Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku, ul. Obrońców Wybrzeża 4d/16, 80-398 Gdańsk. Jestem świadomy/a przysługującego mi prawa do wycofania zgody, jak również faktu, że wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Zgodę mogę odwołać przesyłając informację o wycofaniu zgody na adres: office(at)workhouse4you.pl. Workhouse4you(c.23651)
Miejsce pracy
  • Warszawa
Opublikowana
Wygasła (24 dni)