Specjalista Cash Collection (with German) do obsługi Szwajcarii i Norwegii!

Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 30.07.2022

Specjalista ds. obsługi klienta

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Praca zdalna

Lobo HR od 2010 roku współtworzy sukcesy polskich i międzynarodowych organizacji dzięki eksperckiej wiedzy z zakresu rynku pracy i profesjonalnym usługom rekrutacji i outsourcingu pracowniczego.

Dostarczamy najlepszych pracowników na rynku, w najkrótszym czasie. Analizujemy kompetencje Kandydatów, by przedstawiać wyłącznie tych, dopasowanych do potrzeb i strategii biznesowej naszych Partnerów. Oszczędzamy czas i pieniądze Pracodawców. Wszystkie te działania mają jeden cel – efektywne zabezpieczenie wszelkich potrzeb personalnych naszych Partnerów, wspieranie w realizacji ich strategii biznesowej i osiąganiu sukcesów.

Skontaktuj się z nami i pracuj z najlepszymi profesjonalistami na rynku!

Lobo HR (no.7502) is an international recruitment agency that stands out an excellent customer service, providing professional services with the highest quality, using modern and precise solutions. Lobo HR supports their partners in projects related to human resources management. Lobo HR offers actions related to recruitment, staff outsourcing, training, audits and broad consulting HR.

Currently for an international company, we are recruiting for the position:

Zakres obowiązków

  • Monitoring payment deadlines and sending reminders to customers,

  • verifying and reviewing details of client’s accounts and due payments,

  • prepares and sends documents and reports for customers and Internal Departments,

  • identification of non-payment reasons and payment behavior analysis,

  • manages dunning process. Completes in a timely manner all tasks determined by Collection Strategy and Collection tool.

Wymagania

  • Advanced level of German,

  • intermediate level of English,

  • experience in the area of Cash Collection,

  • accuracy, accounting literacy and problem-solving skills to resolve invoice and account statement enquires

  • good computer skills - Microsoft Office, Office 365.

Oferujemy

  • Work in an international company,

  • employment contract,

  • attractive salary,

  • work – fully remote, hybrid or from the office (in Cracow),

  • a wide package of benefits (discounts, Multisport card, MyBenefit cafeteria system, medical care, language courses),

  • work in an international environment.

  • Administratorem danych osobowych jest:
    Lobo sp. z o.o. sp. k. , Ul. Mściwoja 9/5, , 81-361 Gdynia, NIP: 9512334022
    Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.

  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Lobo sp. z o.o. sp. k. moich danych osobowych, przekazanych za pośrednictwem niniejszego formularza lub w innych przekazanych przeze mnie dokumentach, w celu związanym z moim udziałem w niniejszym procesie rekrutacyjnym. Administratorem danych osobowych jest Lobo sp. z o.o. sp. k. . W przypadku wyrażenia przedmiotowej zgody, Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu związanym z prowadzeniem niniejszego procesu rekrutacyjnego z Twoim udziałem. Wyrażając zgodę oświadczam, że zapoznałam/em się z informacjami o przetwarzaniu danych osobowych przez Lobo sp. z o.o. sp. k..Wiecej informacji. Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Lobo sp. z o.o. sp. k. moich danych osobowych, przekazanych za pośrednictwem niniejszego formularza lub w innych przekazanych przeze mnie dokumentach, w celu związanym z prowadzeniem i administrowaniem przyszłymi procesami rekrutacyjnymi z moim udziałem, w tym na otrzymywanie informacji o ofertach pracy lub współpracy. Administratorem danych osobowych jest Lobo sp. z o.o. sp. k.. W przypadku wyrażenia przedmiotowej zgody, Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu związanym z prowadzeniem i administrowaniem przyszłych procesów rekrutacyjnych z Twoim udziałem. Wyrażając zgodę oświadczam, że zapoznałam/em się z informacjami o przetwarzaniu danych osobowych przez Lobo sp. z o.o. sp. k..Wiecej informacji. Wyrażam zgodę na profilowanie, w szczególności w celach marketingowych, prowadzenia i administrowania procesami rekrutacyjnymi z moim udziałem i prezentowania mi ofert podjęcia współpracy lub zatrudnienia w oparciu o wskazane w przesłanych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych preferencje i doświadczenie zawodowe.Wiecej informacji. Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Lobo sp. z o.o. sp. k. moich danych osobowych w postaci adresu e-mail, telefonu kontaktowego, adresu zamieszkania, przekazanych za pośrednictwem niniejszego formularza lub w innych przekazanych przeze mnie dokumentach w celu prowadzenia działalności marketingowej. Administratorem danych osobowych jest Lobo sp. z o.o. sp. k.. W przypadku wyrażenia przedmiotowej zgody, Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu związanym z przedstawianiem Tobie informacji o charakterze marketingowym. Wyrażając zgodę oświadczam, że zapoznałam/em się z informacjami o przetwarzaniu danych osobowych przez Lobo sp. z o.o. sp. k..Więcej informacji. Wyrażam zgodę na przesyłanie przez Lobo sp. z o.o. sp. k. informacji handlowej za pomocą poczty elektronicznej na podany wyżej adres e-mail. Wyrażam zgodę na używanie przez Lobo sp. z o.o. sp. k. telekomunikacyjnych urządzeń końcowych, których jestem użytkownikiem, dla celów marketingu bezpośredniego
Miejsce pracy
  • Warszawa
  • Praca zdalna
Opublikowana
Wygasła (12 dni)