Monter wod-kan/Hydraulik oraz Pomocnik – sieci zewnętrzne

Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 29.07.2022

Hydraulik

Umowa o pracę

Pełny etat

Pracownik fizyczny

Rekrutacja zdalna

Praca od zaraz

Bez doświadczenia

Запрошуємо працівників з України

Pracownicy budowlani to grupa młodych ludzi specjalizujących się w branży budowlanej. Założyciele naszej firmy od 2005 roku zajmują się zarządzaniem dużymi projektami rekrutacyjnymi, a nasi Rekruterzy od kilku lat wyszukują najlepszych Kandydatów do pracy w branży budowlanej.

Zakres obowiązków

Praca stacjonarna w Warszawie ( bez zakwaterowania)

Proszę dzwonić i umówić na spotkanie z kierownikiem

Zadania:
- wykonywanie prac zewnętrznych wodno-kanalizacyjnych przy sieciach cieplnych, wodociągowych wraz z przyłączami,

- wykonywanie prac wewnętrznych przy podłączaniu wody.

Wymagania

Wymagamy:
- doświadczenia na ww. stanowisku dla fachowców,

- chęci do pracy dla pomocników lub osób do przyuczenia.

Oferujemy

Oto, co zapewniamy:
- umowę o pracę (pierwsza umowa na okres próbny),
- stawkę z małym doświadczeniem od 20-24 zł netto/h do ustalenia według doświadczenia,
- 8-10-godzinny system pracy (są wypłacane nadgodziny),
- niezbędne narzędzia do pracy,
- odzież.

Zatrudniamy także osoby ze Wschodu.

Spotkanie w sprawie pracy odbywa się w siedzibie firmy na Białołęce - konieczne.

Proszę o kontakt tylko osoby zainteresowani;

proszę dzwonić do 16 lub

sms o treści "wod-kan warszawa" po 16

pod numer 518 200 962.

  • Administratorem danych osobowych jest 07-409 Ostrołęka 07-409 Ostrołęka Korczaka 4, NIP: 7582358966. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez 07-409 Ostrołęka 07-409 Ostrołęka Korczaka 4, NIP: 7582358966 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Miejsce pracy
  • Warszawa
Opublikowana
Wygasła (12 dni)