Monter Pomp Ciepła

Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 27.07.2022

Monter

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Praca od zaraz

Też uważasz, że warto walczyć o bardziej #eko świat? Przekonaj się, ile możesz zmienić, pracując w Sunday! Efekty naszej pracy cieszą zarówno nas, jak i ponad 22 000 zadowolonych Klientów.

Dołącz do najbardziej słonecznego Teamu w Polsce!

Sprawdź nas, bo Sunday daje MOC!

#WeGivePower

Zakres obowiązków

• Montaż pomp ciepła
• Proste prace elektryczne - prace hydrauliczne i elektryczne związane z montażem pomp ciepła
• Dbanie o porządek i bezpieczeństwo na stanowisku pracy

Wymagania

• Uprawnienia SEP
• Umiejętność posługiwania się elektronarzędziami
• Zaangażowanie w wykonywaną pracę
• Mile widziane uprawnienia F-gaz

Oferujemy

• Bezpieczne miejsce pracy w polskiej firmie będącej liderem na rynku OZE
• Terminowe wypłaty oraz stałe zlecenia
• Niezbędne narzędzia pracy oraz odzież
• Elastyczna forma współpracy – Umowa o pracę/zlecenie/B2B – Ty decydujesz.
• Wynagrodzenie składające się z podstawy oraz premii
• Długofalową współpracę opartą na partnerstwie i wzajemnej pomocy

  • Klikając w przycisk „Wyślij” zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym, np. w CV lub liście motywacyjnym, przez Sunday Polska Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Konstruktorskiej 13, 02-673 Warszawa, w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. Zakres danych wskazany w prawie pracy przetwarzamy w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Pozostałe dane (np. wizerunek) przetwarzamy na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą wyrażasz wysyłając nam zgłoszenie rekrutacyjne. Jeżeli nie chcesz, abyśmy przetwarzali dodatkowe dane o Tobie, nie umieszczaj ich w zgłoszeniu rekrutacyjnym.

    Masz prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie, jednak jej wycofanie nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonamy na podstawie Twojej zgody przed jej cofnięciem. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych osobowych znajduje się pod linkiem: www.sundaypolska.pl/rodo-rekrutacja/.

    Jeśli chcesz uczestniczyć w kolejnych prowadzonych przez nas rekrutacjach prosimy o wyrażenie odrębnej zgody poprzez umieszczenie stosownego oświadczenia w CV lub wiadomości o następującej treści:

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w CV przez Sunday Polska Sp. z o.o. w celu oceny mojej kandydatury w przyszłych rekrutacjach prowadzonych przez Sunday Polska Sp. z o.o.

Miejsce pracy
  • Warszawa
Opublikowana
Wygasła (17 dni)