Pracownik warsztatowy

Pracownik fizyczny

Umowa o pracę

Pełny etat

Grupa Górażdże to dynamiczne i nowocześnie zarządzane firmy, które umiejętnie łączą rozwój rynkowy i technologiczny z troską o ochronę środowiska i społeczną odpowiedzialnością. Korzystając z doświadczeń, wiedzy i kapitału międzynarodowego HeidelbergCement, spółki Grupy Górażdże stosują międzynarodowe, uznane standardy produkcji i zarządzania, dostarczając na polski rynek materiały budowlane najwyższej jakości.

Jesteśmy liderem w produkcji i sprzedaży cementu w Polsce- Górażdże Cement S.A., betonu -Górażdże Beton Sp. z o.o. oraz kruszyw Górażdże Kruszywa Sp. z o.o.

Grupa Górażdże – wiodący producent cementu, betonu towarowego i kruszyw, członek międzynarodowego koncernu HeidelbergCement poszukuje kandydatów do pracy w spółce Górażdże Kruszywa na stanowisku:

Miejsce Pracy: Kopalnia Stoszyce

Zakres obowiązków

  • Konserwacja oraz bieżąca kontrola stanu technicznego urządzeń i maszyn kopalni
  • Przeglądy i prace remontowe maszyn i urządzeń kopalni
  • Przestrzeganie przepisów BHP, p. poż, ochrony środowiska

Wymagania

  • Wykształcenie zawodowe (preferowane mechaniczne)
  • Umiejętność spawania będzie dodatkowym atutem
  • Chęci do pracy i komunikatywność.

Oferujemy

  • Pracę w zgranym i życzliwym zespole
  • Stabilne zatrudnienie w dużej firmie
  • Możliwość zdobywania uprawnień zawodowych
  • Umowę o pracę oraz szeroki pakiet świadczeń dodatkowych

Osoby zainteresowane podjęciem w/w pracy zachęcamy do złożenie dokumentów aplikacyjnych. Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

  • Administratorem danych osobowych jest GÓRAŻDŻE CEMENT S. A. 47-316 Górażdże Cementowa 1, Chorula, NIP: 7560003405. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.

Miejsce pracy
  • Kąty Wrocławskie pow. wrocławski, Dolnośląskie
Opublikowana
Wygasa (za 26 dni)