Czy to Twoja firma?

OCHRONA JUWENTUS sp. z o.o. praca

Warszawa

Od ponad trzech dekad Agencja Ochrony "Juwentus" jest synonimem bezpieczeństwa i zaufania w sercu Polski, Warszawie. Nasza historia rozpoczęła się w 1991 roku i od tego czasu nieustannie budujemy pozycję lidera w branży security, oferując naszym klientom spokój i ochronę, na którą zasługują.

W Juwentusie rozumiemy, że bezpieczeństwo to nie tylko usługa, ale przede wszystkim obietnica. Dlatego nasze usługi, począwszy od całodobowego pogotowia ochroniarskiego, przez ochronę spotkań firmowych, aż po projektowanie i montaż zaawansowanych systemów zabezpieczeń, są realizowane z najwyższą starannością i zaangażowaniem. Nasze Centrum Monitorowania, jedno z najnowocześniejszych w Europie, czuwa nad bezpieczeństwem naszych klientów 24 godziny na dobę, reagując na każdy sygnał alarmowy.

Jesteśmy dumni z naszej ogólnopolskiej sieci biur regionalnych, która pozwala nam być blisko naszych klientów i szybko reagować na ich potrzeby. Nasze zespoły profesjonalnych techników i wykwalifikowane załogi interwencyjne są zawsze gotowe, aby zapewnić pomoc i wsparcie, kiedy tylko jest to potrzebne.

W Juwentusie nie tylko chronimy, ale i dbamy o każdy szczegół. Nasze usługi instalacyjne, serwisowe i porządkowe są świadectwem naszej troski o kompleksową obsługę. Jesteśmy firmą opartą na polskim kapitale, co przekłada się na stabilność i odpowiedzialność wobec naszych klientów oraz społeczności, w której działamy.

Nasze zaangażowanie w innowacje i jakość, wsparte rozbudowaną infrastrukturą i profesjonalizmem, sprawia, że możemy z dumą mówić o sobie jako o liderze rynku. Zapewniamy spokój ducha i ochronę, która pozwala naszym klientom skupić się na tym, co dla nich najważniejsze.

W Juwentusie każdego dnia pracujemy na zaufanie, które jest fundamentem naszych relacji z klientami. Zapraszamy do poznania naszej historii i dołączenia do grona tych, którzy wybrali pewność i bezpieczeństwo z Agencją Ochrony "Juwentus".

OCHRONA JUWENTUS Sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna zarządzanie / dyrekcja

Oferty pracy OCHRONA JUWENTUS Sp. z o.o.

Praca alert - powiadomienia

Praca OCHRONA JUWENTUS Sp. z o.o.

  • Sprzątanie biur

    OCHRONA JUWENTUS Sp. z o.o.
    • Kąty Wrocławskie
    • umowa o pracę
    Dodana

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa OCHRONA JUWENTUS Sp. z o.o.

Siedziba główna

OCHRONA JUWENTUS Sp. z o.o. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Warszawa
  2. Bielsko-Biała
  3. Dębica
  4. Grybów
  5. Kraków
  6. Poznań
  7. Rzeszów

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca OCHRONA JUWENTUS Sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Agent ochrony

    • Suwałki
    • Zakres obowiązków

      Ochrona mienia, obchody, kontrola wjazdu i wyjazdu, obsługa ruchu osobowego.

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
      • Uprawnienia: obsługa komputera
      • Inne wymagania: Mile widziana osoba z orzeczeniem o st. niepełnosprawności. Niekaralność.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
      • Opis wynagrodzenia: Praca w systemie 12 godzinnym.
  • Pracownik ochrony

    • Suwałki

      Zgodnie ze stanowiskiem

      Wymagania

      • Inne wymagania: Mile widziana osoba z orzeczeniem o st. niepełnosprawności. Niekaralność. Brak nałogów. Chęci do pracy. Pracodawca zapewnia szkolenie.

      Oferujemy

      • Opis wynagrodzenia: Praca w systemie 12 godzinnym. Po okresie próbnym umowa o pracę
  • Pracownik usług porządkowych

    • Pruszków

      Utrzymanie czystości na terenie hali zakładu. Mycie maszynowe podłóg.Termin rozpoczęcia pracy do uzgodnienia.

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
      • Inne wymagania: Poziom wykształcenia - nie wymagane. Mile widziana umiejętność obsługi maszyny myjącej, nie wymagana, możliwe przyuczenie.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 18,3 PLN

Pracodawcy w Warszawie