Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 28.04.2024

Kucharz Platinum Palace Boutique Hotel & SPA

  • Wrocław, dolnośląskie
  • 5 500-6 850 zł brutto / mies. Umowa o pracę

Kucharz, Szef kuchni

Umowa o pracę

Pełny etat

Pracownik fizyczny

Praca stacjonarna

Praca od zaraz

Запрошуємо працівників з України

ROMA INVESTMENTS PIĄTKIEWICZ sp.j.

Restauracja Hotelu Platinum Palace Boutique Hotel&SPA zatrudni pracownika na stanowisko kucharza. Poszukujemy osoby pracowitej i zaangażowanej, posiadającej doświadczenie w pracy na danym stanowisku. Do głównych zadań będzie należało przygotowywanie potraw na bieżące wydarzenia oraz obsługa gości a la carte. Naszą wizytówką jest dobry poziom i zadowoleni goście. Stawiamy na zgrany zespół. Dodatkowym atutem będzie doświadczenie w kuchni polskiej i europejskiej.

Zakres obowiązków

Przestrzeganie standardów przygotowania potraw.

Utrzymanie porządku na stanowisku pracy.

Umiejętności pracy w zespole i dobrej komunikacji

Gotowości do nauki i rozwoju swoich umiejętności kulinarnych

Wymagania

Oczekujemy:

Zaangażowania w pracę kuchni.

Przestyrzegania standardów .

Kreatywności, sumienniści i dokładności.

Wyczucia smaku

Estetyki w wykonywaniu potraw.

Doświadczenia na stanowisku kucharza i znajomść kuchni polskiej oraz europejskiej.

Posiadania badań sanitarno-epidemiologicznych

Oferujemy

Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę .

Atrakcyjne wynagrodzenie wypłacane terminowo.

Elastyczny grafik.

Pracę w doświadczonym zespole.

Możliwość awansu.

Wynagrodzenie uzależnione od posiadanego doświadczenia.

Prywatną opiekę medyczną.

  • Administratorem danych osobowych jest ROMA INVESTMENTS PIĄTKIEWICZ sp.j. 62-030 Luboń Tadeusza Rejtana 12A, NIP: 7772951093. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez ROMA INVESTMENTS PIĄTKIEWICZ sp.j. 62-030 Luboń Tadeusza Rejtana 12A, NIP: 7772951093 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.