Grupa Kapitałowa Południe-Zachód

Prawnik - Specjalista w dziale prawnym

  • Wrocław, dolnośląskie
  • 6 100-6 900 zł brutto / mies. Umowa o pracę

Prawnik

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Praca stacjonarna

Praca od zaraz

Grupa Kapitałowa Południe-Zachód od 1998 roku specjalizuje się w zarządzaniu wierzytelnościami gospodarczymi.

W ciągu 25 lata obecności na rynku firm wypracowaliśmy całkowicie autorskie, unikalne metody wspomagające zarówno sam proces windykacji jak i zarządzanie portfelami wierzytelności. Dzięki ciągłemu doskonaleniu tych metod i pogłębianiu wiedzy prawniczej, od lat plasujemy się w szeregu najskuteczniejszych firm windykacyjnych w kraju.

Szukamy ludzi z pasją, zaangażowanych w pracę i otwartych na nowe rozwiązania.

Jeśli to właśnie Ty - APLIKUJ! - mamy tylko jeden wolny wakat

Zakres obowiązków

  • sporządzanie pozwów o zapłatę i pism procesowych na każdym etapie postępowania,

  • sporządzanie odpowiedzi na sprzeciwy, apelacje, zażalenia,

  • sporządzanie wniosków egzekucyjnych i pism w toku egzekucji,

  • weryfikacja korespondencji od sądów, komorników i organów administracji publicznej,

  • kontakt z sądami, komornikami oraz organami administracji publicznej,

  • wprowadzania danych do systemu informatycznego.

Wymagania

  • wykształcenie prawnicze lub administracyjne,

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku min. 5 lat (kancelaria prawna, firma windykacyjna),

  • znajomość aplikacji prawniczych i pakietu MS Office,

  • skrupulatność, dokładność, poczucie odpowiedzialności za wykonywane zadania.

Oferujemy

  • zatrudnienie w firmie, która od 25 lat z sukcesami działa na rynku,

  • pracę w nowoczesnym biurze o wysokim standardzie,

  • stabilne zatrudnienie,

  • profesjonalne środowisko pracy,

  • pozostałe benefity (spotkania integracyjne, dofinansowanie szkoleń i kursów, wyjścia firmowe, i inne...)

  • Informujemy, że Administratorem danych osobowych jest Grupa Kapitałowa Południe Zachód Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Wyścigowa 56C. Dane przetwarzane będą dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, do cofnięcia zgody na ich przetwarzanie w dowolnym momencie. Podanie danych w zakresie określonym przepisach w zakresie szerszym, niż określony w Kodeksie pracy, lub ujawnienie ich przez kandydata na dalszych etapach rekrutacji stanowi jego zgodę na przetwarzanie tych danych w celu prowadzenia procesu rekrutacyjnego. Zgodę można wycofać w dowolnym czasie.
  • Składając własną Aplikację, kandydat oświadcz że:
    Wyrażam zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych przez Grupa Kapitałowa Południe Zachód Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Wyścigowa 56C,
    na potrzeby czynności niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).
Dodana
Wygasa (za 3 dni temu)