• Kąty Wrocławskie, dolnośląskie pow. wrocławski

Asystent

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

Umowa o pracę na czas określony

Wymagania

  • Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
  • Zawody: Asystent rodziny
  • Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B
  • Inne wymagania: obowiązkowe:
    a) obywatelstwo polskie, lub obywatelstwo państwa członkowskiego Unii Europejskiej lub innego państwa, którego obywatelom, na podstawie umów międzynarodowych lub przepisów prawa wspólnotowego, przysługuje prawo podjęcia zatrudnienia na terytorium Rzeczpospolitej Polskiej,
    b) wykształcenie:
    zgodnie z art. 12 ustawy z dnia 9 czerwca 2011 r. o wspieraniu rodziny i systemie pieczy zastępczej:
    wykształcenie wyższe na kierunku pedagogika, psychologia, socjologia, nauki o rodzinie lub praca socjalna lub wykształcenie wyższe na dowolnym kierunku uzupełnione szkoleniem z zakresu pracy z dziećmi lub rodziną i udokumentuje co najmniej roczny staż pracy z dziećmi lub rodziną lub studiami podyplomowymi obejmującymi zakres programowy szkolenia określony na podstawie ust. 3 i udokumentuje co najmniej roczny staż pracy z dziećmi lub rodziną lub wykształcenie średnie lub średnie branżowe i szkolenie z zakresu pracy z dziećmi lub rodziną, a także udokumentuje co najmniej 3-letni staż pracy z dziećmi lub rodziną;
    c) korzystanie z pełni praw publicznych,
    d) nieposzlakowana opinia,
    e) znajomość przepisów z art.116 ustawy z dnia 12 marca 2004r o pomocy społecznej oraz ustawy z dnia 9 czerwca 2011r o wspieraniu rodziny i systemu pieczy zastępczej i innych aktów normatywnych związanych z pomocą społeczną, a w szczególności dotyczących zadań asystenta rodziny,
    f) stan zdrowia pozwalający na zatrudnienie na określonym stanowisku,
    g) prawo jazdy kat. B oraz własny środek transportu.
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 4 300 PLN
  • Opis wynagrodzenia: + wysługa lat
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
CBOP
Dodana
Wygasa (za 1 miesiąc temu)