Rekruter / Rekruterka - możliwa praca zdalna, od zaraz!

Agencja Pracy Koncepcja
  • Kąty Wrocławskie, dolnośląskie pow. wrocławski

Specjalista ds. kadr i płac

Umowa o pracę

Agencja Pracy Koncepcja organizuje zatrudnienie w kraju i za granicą już od ponad 15 lat.
Jest jedną z najstarszych stażem firm działających w branży pośrednictwa pracy do Niemiec na rynku polskim.
Specjalizujemy się także w rekrutacji i selekcji kandydatów do pracy na terenie Wrocławia i Dolnego Śląska.
Dzięki naszemu długoletniemu doświadczeniu jesteśmy w stanie zaoferować Państwu bezpieczne i legalne zatrudnienie u sprawdzonych pracodawców.
Posiadamy Certyfikat wydany przez Marszałka Województwa Dolnośląskiego potwierdzający wpis do Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 1926.

Obecnie poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku:
Specjalista ds. rekrutacji

Miejsce pracy: Wrocław, centrum

OFERUJEMY:
• Umowę o pracę,
• Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji w branży rekrutacyjnej
• Prowadzenie ciekawych projektów HR-owych wspomaganych nowoczesną i intuicyjną aplikacją rekrutacyjną
• Atrakcyjne wynagrodzenie – podstawa plus prowizje,
• Możliwość awansu i doskonalenia zawodowego,
• Możliwość ułożenia grafiku z uwzględnieniem potrzeb pracownika,
• Pracę w systemie hybrydowym lub zdalnym

WYMAGANIA:
• Preferowane wykształcenie wyższe (np. psychologia, zarządzanie zasobami ludzkimi, socjologia),
• Minimum dwuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku,
• Płynna znajomość języka niemieckiego lub angielskiego mile widziana
• Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne,
• Elokwencja,
• Zdolności organizacyjne, umiejętność zarządzania czasem pracy,
• Dążenie do realizacji wyznaczonych celów
• Kreatywność, samodzielność,
• Skrupulatność, dokładność, terminowość i silna motywacja,
• Dyspozycyjność,
• Mile widziane prawo jazdy

OBOWIĄZKI:
• Samodzielne prowadzenie projektów rekrutacyjnych,
• Kontakty z pracodawcami,
• Tworzenie profili zawodowych kandydatów,
• Prowadzenie bazy kandydatów,
• Przeprowadzanie rozmów rekrutacyjnych
• Utrzymywanie pozytywnych relacji z kandydatami,
• Raportowanie do przełożonych,
• Inne obowiązki charakterystyczne dla ww. stanowiska.

SPOSÓB APLIKOWANIA:
CV, dokumenty potwierdzających wykształcenie, umiejętności i doświadczenie zawodowe prosimy przesyłać na adres email:

W CV prosimy umieścić klauzulę o przetwarzaniu danych osobowych:
Na potrzeby tylko powyższej rekrutacji:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez Koncepcja Marzena Biłas-Jaglińska z siedzibą we Wrocławiu ul. Podwale 62/2, 50-010 Wrocław na potrzeby przeprowadzenia procesu rekrutacji.
Na potrzeby długofalowego procesu rekrutacyjnego:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez Koncepcja z siedzibą we Wrocławiu na potrzeby przyszłych procesów rekrutacji oraz przesyłanie aktualnych ofert pracy odpowiadających mojemu profilowi zawodowemu.
Zgodę można odwołać w każdej chwili wysyłając nam maila na adres: @

Dziękujemy za przesłane dokumenty, po wstępnej selekcji, skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Agencja Pracy Koncepcja, Wrocław ul. Podwale 62/2,
Tel.
Dodana
Wygasa (za 5 dni temu)