Pomocnik - Monter układów klimatyzacji i wentylacji

  • Wrocław, dolnośląskie
  • 5 500-6 500 zł netto / mies. Kontrakt B2B
  • 5 000-6 000 zł brutto / mies. Umowa o pracę

Instalator

Kontrakt b2b

Pełny etat

Pracownik fizyczny

Praca stacjonarna

Praca od zaraz

Firma G3SERVICE S.C z siedzibą we Wrocławiu poszukuję pracownika na stanowisko: pomocnik montera wentylacji/klimatyzacji.

Zakres obowiązków

  • Pomoc przy montażu instalacji i urządzeń klimatyzacji, wentylacji

  • Serwis urządzeń klimatyzacji, wentylacji

Wymagania

  • Umiejętność pracy w zespole.

  • Zaangażowanie oraz punktualność

  • Prawo jazdy kat.B

  • Kultura osobista

  • Podstawowa znajomość obsługi elektronarzędzi

Oferujemy

  • Umowę o pracę/samozatrudnienie

  • Rozwój oraz szkolenia

  • Pracę w miłym zespole

  • Atrakcyjne wynagrodzenie w zależności od doświadczenia

  • Administratorem danych osobowych jest G3 SERVICE s.c. 52-231 Wrocław Antoniego Czechowa 26, NIP: 8943044535. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Klikając w przycisk „Aplikuj” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne, zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez G3 SERVICE s.c. z siedzibą w: Antoniego Czechowa 26, 52-231 Wrocław
Dodana
Wygasa (za 12 dni temu)