• Kąty Wrocławskie, dolnośląskie pow. wrocławski

Opiekun

Umowa o pracę

Zakres obowiązków

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wymagania

  • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
  • Zawody: Opiekun osoby starszej*
  • Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B
  • Inne wymagania: obowiązkowe:
    a) obywatelstwo polskie, lub obywatelstwo państwa członkowskiego Unii Europejskiej lub innego państwa, którego obywatelom, na podstawie umów międzynarodowych lub przepisów prawa
    wspólnotowego, przysługuje prawo podjęcia zatrudnienia na terytorium Rzeczpospolitej Polskiej,
    b) pełna zdolność do czynności prawnych oraz korzystania z pełni praw publicznych,
    c) nieposzlakowana opinia,
    d) nie był/a prawomocnie skazany/a za przestępstwo przeciwko mieniu, przeciwko obrotowi gospodarczemu, przeciwko działalności instytucji państwowych oraz samorządu terytorialnego, przeciwko wiarygodności dokumentów lub za przestępstwa skarbowe,
    e) posiadanie stanu zdrowia pozwalającego na wykonywanie usług opiekuńczych,
    f) posiadanie wysokiej kultury osobistej,
    g) posiadanie umiejętności organizowania czynności w domu klienta,
    h) posiadanie umiejętności nawiązywania kontaktów interpersonalnych,
    i) prawo jazdy kat. B oraz własny środek transportu.

    dodatkowe:
    a) posiadanie doświadczenia w pracy z osobami starszymi, wymagającymi opieki,
    b) posiadanie zaświadczeń o ukończonych kursach, szkoleniach, kwalifikacjach zawodowych, w tym m.in. o ukończonym kursie w zakresie opieki nad osobami starszymi.
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 28 PLN
  • Opis wynagrodzenia: brutto/godz.
CBOP
Dodana
Wygasa (za 1 miesiąc temu)