Portfolio Director (finansowanie nieruchomości)

Dyrektor

Umowa o pracę

Pełny etat

Menedżer

Jesteśmy agencją rekrutacyjną która realizuje projekty na kluczowe stanowiska dla naszych klientów.

Naszym klientem jest jeden z developerów który chce rozwinąć swoją strukturę sprzedaży oraz finansowania projektów
Szukamy osoby na stanowisko

Zakres obowiązków

  • pozyskiwanie inwestorów oraz finansowania na projekty developerskie (inwestorzy indywidualni / firmowi)
  • budowanie zespołu sprzedaży produktów finansowych oraz ich czynna sprzedaż
  • budowanie sieci zewnętrznej sprzedaży
  • utrzymywanie relacji z klientami / kontrahentami
  • stałe uczestnictwo przy tworzeniu produktów finansowych

Wymagania

  • min 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • doświadczenie w pozyskiwaniu finansowania zewnętrznego
  • kreatywność, chęć do rozwoju, pasja do sprzedaży

Oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe w zależności od doświadczenia i oczekiwań
  • dodatkowe prowizje
  • samochód służbowy klasa średnia wyższa
  • niezbędne narzędzia pracy
  • dużą samodzielność
  • Administratorem danych osobowych jest:
    Priority Sale - Marcin Sojka , ul. Kazimierza Odnowiciela 14 , 31-481 Kraków, NIP: 7342730461
    Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.

  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez:Priority Sale - Marcin Sojka , ul. Kazimierza Odnowiciela 14 , 31-481 Kraków, NIP: 7342730461zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Miejsce pracy
  • Warszawa
Opublikowana
Wygasa (za 9 dni)