Specjaliste d/s obsługi klienta w sektorze szkoleniowym

Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 17.06.2022

Specjalista ds. obsługi klienta

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Lingua Nova jako Ogólnopolska Grupa Językowa powstała w 1991 roku z inicjatywny lektorów Szkoły Głównej Handlowej.

Filarami naszej działalności są szkolenia, tłumaczenia, egzaminy i audyty językowe. Prowadzimy także wynajem sal szkoleniowych w centrum Warszawy.

Nasze strony:

Zatrudnimy osobę do biura obsługi Klientów i Trenerów . Osoba musi cechować się z jednej strony komunikatywnością, z drugiej zaś niezbędna jest skrupulatność i uporządkowanie. Osoba współpracuje z grupą trenerów oraz wyznaczonymi klientami. Obowiązki to zarówno rozliczanie klientów jak i również znajdowanie trenerów.

Zakres obowiązków

- budowanie i utrzymywanie stałych relacji z Klientami

- rozliczanie trenerów

- dbanie o zasoby biblioteczne

- współpraca przy tworzeniu i wdrażaniu nowych produktów

Wymagania

- wykształcenie min. średnie

- co najmniej dwuletnie doświadczenie w pracy biurowej

- łatwość nawiązywania relacji i otwartość na ludzi

- skrupulatność i uporządkowanie

- język angielski na poziomie średniozaawansowanym mile widziany

Oferujemy

- umowe o pracę

- stałe godziny pracy pomiędzy 8- 17

- przejrzysty system wynagrodzeń i premii

- możliwość przystąpienia do programu opieki zdrowotnej

- praca w ścisłym centrum Warszawy

- dofinansowanie w zakresie nauki języków obcych

- możliwość rozwoju w firmie o zasięgu ogólnopolskim

  • Administratorem danych osobowych jest Lingua Nova sp.z.o.o 00-519 Warszawa Wspólna 41, NIP: 5261039423. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Lingua Nova sp.z.o.o 00-519 Warszawa Wspólna 41, NIP: 5261039423 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Miejsce pracy
  • Warszawa
Opublikowana
Wygasła (18 dni)