• Warszawa, mazowieckie

Pielęgniarka

Umowa o pracę, umowa zlecenie

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Praca stacjonarna

Praca od zaraz

Ratownik medyczny/pielęgniarz

Jeśli posiadasz:

✓dyplom ukończenia szkoły – kierunek pielęgniarstwo lub ratownictwo medyczne,

✓masz doświadczenie zawodowe w opiece nad osobami starszymi lub przewlekle somatycznie chorymi,

✓cechuje Cię wysokie poczucie odpowiedzialności, empatia, cierpliwość i punktualność,

✓posiadasz umiejętność organizowania pracy podległego na zmianie personelu,

✓jesteś gotowa/wy do pracy w systemie zmianowym (07.00-19.00, 19.00 – 07.00) w ruchu ciągłym, zgodnie z grafikiem.

Dołącz do nas! Wyślij już dziś swoją aplikację na adres: kontakt@dpsswsalezego.pl. Czeka na Ciebie praca, dająca wiele satysfakcji z niesienia pomocy osobom starszym i chorym, wspierania ich w codziennych czynnościach i pokonywania wspólnie z nimi przeciwieństw i barier.

Zakres obowiązków

  • zapewnienie całodobowej opieki pielęgniarskiej,
  • uczestniczenie w przyjęciu nowych mieszkańców,
  • ustalenie rozpoznania pielęgnacyjnego oraz dobór metod pielęgnacyjnych stosownie do diagnozy lekarskiej i pielęgniarskiej,
  • wykonywanie w należyty sposób i we właściwym czasie zleceń lekarskich oraz potwierdzenie ich wykonania w przeznaczonej do tego dokumentacji( podawanie leków mieszkańcom zleconych przez lekarza oraz dopilnowanie przyjęcia leków przez mieszkańca),
  • wykonywanie zabiegów wynikających z ustalonego postępowania leczniczego,
  • przygotowanie mieszkańca do zabiegów diagnostycznych i leczniczych,
  • pobieranie materiału do badania analitycznego,
  • prowadzenie obserwacji stanu zdrowia mieszkańca( stan somatyczny i psychiczny),
  • pomiar temperatury ciała, tętna, ciśnienia,
  • prowadzenie dokumentacji medycznej,
  • ustalanie z członkami Zespołu terapeutyczno-opiekuńczego planu terapii
  • udzielanie pierwszej pomocy w sytuacjach zagrożenia zdrowia lub życia podopiecznego,
  • kształtowanie pozytywnych relacji interpersonalnych w najbliższym otoczeniu podopiecznego,
  • udzielanie wsparcia w sytuacjach trudnych, kryzysowych,
  • otaczanie szczególną opieką, osób w początkowym okresie pobytu w DPS,celem adaptacji do nowych warunków życia, zapoznanie z topografią Domu,
  • współtworzenie indywidualnych planów wsparcia mieszkańca,
  • aktywne włączanie się i wzmacnianie profesjonalnych działań wynikających z realizacji indywidualnego planu wsparcia i pomocy mieszkańcowi.

Wymagania

  • dyplom ukończenia szkoły – kierunek pielęgniarstwo lub ratownictwo medyczne,
  • doświadczenie zawodowe w opiece nad osobami starszymi lub przewlekle somatycznie chorymi,

Oferujemy

  • pracę w pełnym lub niepełnym wymiarze godzin w oparciu o umowę o pracę lub zlecenie,
  • przyjazną atmosferę i wsparcie zespołu,
  • rozwój zawodowy, wsparcie merytoryczne, szkolenia
  • Administratorem danych osobowych jest Dom Pomocy Społecznej Towarzystwa Przytułku św. Franciszka Salezego w Warszawie 00-394 Warszawa ul. Solec, 36 A, NIP: . Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Dom Pomocy Społecznej Towarzystwa Przytułku św. Franciszka Salezego w Warszawie 00-394 Warszawa ul. Solec, 36 A, NIP: zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Dodana
Wygasa (za 18 dni temu)