Specjalista ds. przekazów pieniężnych Western Union

  • Warszawa, mazowieckie

Specjalista ds. Sprzedaży

Umowa o pracę, umowa zlecenie

Pełny etat

Pracownik fizyczny

Praca stacjonarna

Zakres obowiązków

  • realizacja międzynarodowych przekazów pieniężnych Western Union,
  • realizacja transakcji wymiany walut.

Wymagania

  • umiejętność obsługi komputera,
  • odpowiedzialność, skrupulatność,
  • dyspozycyjność - praca w systemie zmianowym, również w niektóre weekendy,
  • dodatkowym atutem będą: znajomość języka angielskiego, doświadczenie w zakresie obsługi klienta, praktyczna znajomość zasad sprzedaży.

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę już od pierwszego dnia w międzynarodowej firmie,
  • opłacamy kurs kasjera walutowego oraz szkolenie AML,
  • atrakcyjne wynagrodzenie i system premiowy,
  • praca na cały etat,
  • umowa o pracę lub zlecenie (do wyboru przez pracownika)
  • prywatną opiekę medyczną,
  • karty multisport,
  • karty lunchowe (zasilane są w każdym miesiącu kwotą - 400zł),
  • dodatkowe niezbędne szkolenia.
  • Administratorem danych osobowych jest ISI INTERCASH POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 00-754 Warszawa ul. Jurija Gagarina 26/36, NIP: 5272555358. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Niniejszym wyrażam zgodę /nie wyrażam zgody* na przetwarzanie moich danych osobowych w rozumieniu Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE, przez ISI Intercash Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Gagarina 26/36, 00-754 Warszawa, wpisaną do rejestru przedsiębiorców, prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy XII Wydział Gospodarczy KRS pod numerem KRS 0000280714, NIP 5272555358, REGON 141004885 przez okres 6 lat od zakończenia procesu rekrutacji lub od daty przesłania cv i listu motywacyjnego , w przypadku przesłania w/w dokumentów poza procesem rekrutacji, w celu nawiązania ewentualnej pracy lub współpracy w przyszłości.
Dodana
Wygasa (za 19 dni temu)