Praca z językiem niemickim na wakacje- obsługa infolinii pasażerskiej

Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 16.06.2022

Specjalista ds. obsługi klienta

Umowa zlecenie

Pełny etat

Młodszy specjalista (junior)

Rekrutacja zdalna

Praca od zaraz

Запрошуємо працівників з України

Armatis-lc Polska jest firmą należącą do grupy francuskiego lidera rynku outsourcingowego. Na rynku polskim specjalizujemy się w telesprzedaży, Customer Care (również w ramach wielojęzycznych platform paneuropejskich), świadczymy usługi doradcze w zakresie zarządzania relacjami z klientem, zarządzamy kompleksowo komunikacją naszych klientów w środowisku mediów społecznościowych oraz oferujemy profesjonalne usługi i narzędzia do mierzenia poziomu zadowolenia konsumentów.

Znasz język włoski i szukasz ciekawej pracy na wakacje? Dołącz do naszego zespołu, który zajmuje się obsługą i wsparciem pasażerów znanych linii lotniczych. Pracujemy na czatach, mailach i połączeniach przychodzących. Dołącz do nas i pracuj jako:

Konsultant ds. obsługi pasażerów w j. niemickim - biuro Warszawa

praca na minium 2 miesiące!

Zakres obowiązków

Zadania na tym stanowisku to:

obsługa czatów internetowych w języku włoskim

obsługa mailowych zgłoszeń reklamacyjnych

odbieranie połączeń przychodzących od pasażerów

udzielanie informacji odnośnie przewozu bagaży, zmiany terminów lotów, zamawiania nowych biletów

obsługa programów i aplikacji

Wymagania

Co będzie potrzebne do pracy?

znasz język niemiecki na min. poziom B2 (w mowie oraz w piśmie)

mówisz w języku polskim w stopniu komunikatywnym (szkolenie w języku polskim)

dobrze radzisz sobie z obsługą komputera

jesteś dyspozycyjny min. 120 godzin w miesiącu

lubisz się uczyć i pomagać innym J

Oferujemy

W ramach współpracy zyskujesz:

gwarantowaną stawkę godzinową + bonusy

szkolenie przygotowujące do pracy (trwające 10 dni) za które otrzymasz wynagrodzenie

elastyczny czas pracy w godzinach 7-21 oraz w weekendy

wsparcie merytoryczne lidera na każdym etapie współpracy oraz coachingi podnoszące umiejętności

pracę w firmie, która znalazła się na 197 miejscu listy Forbes, najlepszych pracodawców 2020 roku

możliwość awansu w strukturze firmy - w 2021 roku skorzystało z niej aż 50 osób!

bonus finansowy do 1500 zł za polecenie znajomego do pracy

możliwość skorzystania z karty Multisport

pracę w nowoczesnym biurze zlokalizowanym na Mokotowie

Aby wziąć udział w procesie rekrutacji - wyślij do nas swoje CV

Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

  • Obowiązek informacyjny:

  • Proszę o załączenie do przesłanych dokumentów aplikacyjnych następującej treści: Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Armatis Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy, ul. Cybernetyki 9, 02-677 Warszawa danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych w celu realizacji obecnej procedury naboru. Podanie danych jest dobrowolne, jednakże konieczne, by dokonać naboru. Jeśli chce Pan/Pani abyśmy zachowali dane osobowe na potrzeby innych procesów rekrutacyjnych proszę o dodanie w dokumentach aplikacyjnych treści: Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Armatis Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy, ul. Cybernetyki 9, 02-677 Warszawa, danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych w celu realizacji przyszłych naborów. Podanie danych jest dobrowolne, jednakże konieczne, byśmy mogli przetwarzać Pani/Pana dane również w przyszłych rekrutacjach/naborach. Klikając w przycisk "Wyślij" lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Armatis, zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.
Miejsce pracy
  • Warszawa
Opublikowana
Wygasła (18 dni)