Production Scheduler/Supply Chain Planner

Planista

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Zakres obowiązków

ZADANIA:

  • Współtworzenie krótkoterminowych planów produkcyjnych
  • Uczestniczenie w monitorowaniu zamówień oraz ich odchyleń od realizacji planu
  • Pomoc w przygotowywaniu zamówień na surowce
  • Uczestnictwo w koordynowaniu wjazdów oraz zejść surowców
  • Monitorowanie strat surowców
  • Współpraca z działem produkcyjnym, handlowym, zaopatrzenia oraz działem obsługi klienta
  • Przygotowywanie raportów i analiz
  • Utrzymywanie danych w systemie

Wymagania

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • Dobra znajomość programu Excel (tabele przestawne, funkcje wyszukiwania)
  • Umiejętność zarządzania czasem i ustalania priorytetów
  • Umiejętność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów
  • Pozytywne nastawienie
  • Umiejętność pracy pod presją czasu i radzenia sobie w trudnych sytuacjach

Oferujemy

  • Zatrudnienie na umowę o pracę – podstawa + jasny system premiowy
  • Realne możliwości rozwoju w strukturach firmy
  • Dodatkowe benefity – karty Multisport, opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, karty przedpłacone
  • Niezbędne narzędzia do pracy – laptop, telefon

  • Administratorem danych osobowych jest FOODjobs Sp. z o.o. 25-116 Kielce Ściegiennego 252, NIP: 6572928315. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez FOODjobs Sp. z o.o. 25-116 Kielce Ściegiennego 252, NIP: 6572928315 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Miejsce pracy
  • Nowy Dwór Mazowiecki pow. nowodworski, Mazowieckie
Opublikowana
Wygasa (za 20 dni)