Board Assistant / Asystentka Zarządu

Pracownik biurowy

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Rekrutacja zdalna

Praca od zaraz

Запрошуємо працівників з України

Agencja rekrutacyjna Human4Human Recruitment powstała w oparciu o fundamentalną wartość procesu rekrutacji – praca w służbie człowiekowi. Agencja rekrutacyjna Warszawa

  • Skutecznie wspieramy naszych Partnerów w pozyskiwaniu najlepszych talentów na rynku.

  • Służymy naszym doświadczeniem i rozległą wiedzą, reprezentując interesy pracodawców na rynku pracy.

  • Projektujemy i prowadzimy procesy rekrutacyjne na stanowiska specjalistyczne i kierownicze, koncentrując się szczególnie na etycznym i profesjonalnym podejściu do pracy. Agencja rekrutacyjna Warszawa

  • Analizujemy otoczenie biznesowe organizacji oraz badamy wizerunek pracodawcy na lokalnym rynku.

  • Wspieramy Departamenty Zasobów Ludzkich w budowaniu pozytywnej marki firmy w oczach przyszłych pracowników.

  • Dostarczamy skuteczne rozwiązania w zakresie selekcji i rozwoju kapitału ludzkiego – jako outsourcing usług rekrutacji.

  • Headhunter - identyfikujemy menedżerów wysokiego szczebla lub szczególnie cenionych na rynku specjalistów, nawiązujemy z nimi kontakt w celu skłonienia ich do zmiany pracodawcy i przyjęcia oferty pracy swego klienta (tzw. poszukiwania bezpośrednie).

Każdy Prezes dużej organizacji ma swoją jednostkę GROM skuteczną w realizacji zadań, często podziwianą za swą wielozadaniowość i szybkość reakcji. Zatem jeśli Twoim środowiskiem naturalnym jest tętniące życiem serce każdej organizacji backoffice i szukasz miejsca, które zapewni wyzwania, docenienie oraz rozwój, to zapraszamy Cię do rozmowy o stanowisku:

Zakres obowiązków

  • Wsparcie organizacyjne i administracyjne Zarządu,
  • Organizowanie podróży służbowych (krajowych i zagranicznych) oraz wizyt gości i partnerów biznesowych,
  • Udział w bieżących projektach,
  • Przygotowywanie prezentacji i raportów,
  • Współpraca z instytucjami oraz firmami zewnętrznymi świadczącymi usługi dla Firmy,
  • Dbanie o zewnętrzną i wewnętrzną komunikację mailową i telefoniczną,
  • Uczestnictwo w spotkaniach biznesowych, a z czasem reprezentowanie Firmy na spotkaniach,
  • Zarządzanie kalendarzem Prezesa firmy (umawianie spotkań, kontakt z partnerami),
  • Dbanie o obieg dokumentów.

Wymagania

  • Znajomość pakietu MS Office,
  • Podstawowa wiedza i umiejętności z zakresu zarządzania projektami,
  • Otwartość, lojalność, pozytywne usposobienie,
  • Umiejętność dostosowywania się do sytuacji, kreatywność i konsekwencja w działaniu,
  • Świetna organizacja pracy,
  • Wysoka kultura osobista,
  • Umiejętności komunikacyjne na bardzo wysokim poziomie.

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie i atrakcyjne wynagrodzenie dające poczucie bezpieczeństwa,
  • Praca w międzynarodowym środowisku w amerykańskiej organizacji, która w Polsce ma swoje filie i biuro centralne,
  • Możliwość wspierania w rozwoju i kontakty z renomowanymi przedsiębiorstwami,
  • Dofinansowanie zajęć sportowych,
  • Prywatna opieka medyczna,
  • Dofinansowanie nauki języków,
  • Świeże owoce w pracy,
  • Spotkania integracyjne
  • Firmowa biblioteka,
  • Świętowanie urodzin,
  • Program rekomendacji pracowników,
  • Rozwój i szkolenia,
  • Kontakty do właścicieli biznesów w Polsce,
  • Unikalny know-how.

Miejsce pracy
  • Warszawa
Wynagrodzenie
  • 10 000 - 15 000 PLN / mies. brutto Umowa o pracę
Opublikowana
Wygasa (za 12 dni)