Twoje wsparcie w rekrutacji
Znajdź wymarzoną
ofertę pracy i APLIKUJ
OGŁOSZEŃ: 20749        SUBSKRYBUJE: 6938

OPTYK

Gi Group jest międzynarodową agencją pracy i doradztwa personalnego. Prowadzimy działalność w zakresie m.in. stałego i czasowego zatrudnienia, wyszukiwania i selekcji oraz outsourcingu. Dzięki bezpośredniej obecności i partnerstwom strategicznym działamy w 57 krajach świata. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570.

Zakres obowiązków:

  • profesjonalna obsługa Klienta poprzez przeprowadzanie badań wzroku
  • wykrywanie i diagnozowanie wad układu wzrokowego
  • umiejętność doboru najlepszych rozwiązań dla Pacjenta
  • obsługa Klienta zgodnie ze standardami firmy

Wymagania:

  • dyplom zawodowy
  • jeśli jesteś w trakcie nauki lub posiadasz doświadczenia na stanowisku optyka - ta oferta jest dla Ciebie
  • umiejętności zbadania potrzeb pacjenta i dobór najlepszego produktu
  • zdolności manualne
  • cierpliwości
  • doświadczenie w sprzedaży (mile widziane)

Firma oferuje:

  • stabilne warunki zatrudnienia - umowę o pracę
  • wynagrodzenie podstawowe + system premiowy
  • prywatną opiekę medyczną
  • liczne szkolenia
  • możliwość rozwoju wewnątrz organizacji
  • rozszerzony system urlopowy
  • elastyczne godziny pracy
  • 30% zniżki na okulary od ceny zakupu

  • darmowe okulary raz do roku

  • wczasy pod gruszą

Jak aplikować - informacje:

Prosimy o przesłanie swojej aplikacji po przez link podany poniżej

Z góry dziękujemy i pozdrawiamy.

Klauzula informacyjna:

Zapraszamy do zapoznania się z klauzulą informacyjną klikając w niżej podane linki.

Z góry dziękujemy.

Zgoda na przetwarzanie danych:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie i administrowanie moimi danymi przez GI Group sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach przy ul. Sobieskiego 11 40-082 Katowice, KRS 0000152084:

  • Dla celów obecnego procesu rekrutacji, w tym na udostępnianie moich danych osobowych potencjalnym pracodawcom. TAK/NIE
  • W przyszłości na potrzeby dalszych procesów rekrutacyjnych, w tym na udostępnianie moich danych osobowych potencjalnym pracodawcom. TAK/NIE
  • w celu kierowania do mnie informacji o charakterze marketingowym. TAK/NIE
  • Dla celów marketingu bezpośredniego, w tym do wykorzystania telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących. TAK/NIE

Wyrażam zgodę na udostępnienie moich danych osobowych przez GI Group sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach przy ul. Sobieskiego 11, 40-082 Katowice, KRS 0000152084 spółkom powiązanym z GI Group sp. z o.o., tj. Wyser sp. z o.o., Qibit sp. z o.o., Generale Industrielle Polska sp. z o.o.

  • W celu realizacji procesu rekrutacji, w tym na udostępnianie moich danych osobowych potencjalnym pracodawcom. TAK/NIE
  • W przyszłości na potrzeby dalszych postępowań rekrutacyjnych, w tym na udostępnianie moich danych osobowych potencjalnym pracodawcom. TAK/NIE
  • W celach marketingowych tych podmiotów. TAK/NIE

Jednocześnie oświadczam, że zostałam/em poinformowana/y o przysługujących mi prawach wynikających z przetwarzania moich danych osobowych przez GI Group Sp. z o.o.

Kontakt:

Aleksander Adamski

Mobilny Rekruter

ul. Sobieskiego 11

40-082 Katowice
T +48 783 603 001
www.gigroup.com.pl