Twoje wsparcie w rekrutacji
Znajdź wymarzoną
ofertę pracy i APLIKUJ
OGŁOSZEŃ: 31000        SUBSKRYBUJE: 7481

OPTYK

UWAGA!
Ogłoszenie straciło swoją ważność dnia: 2019-01-29

Gi Group jest międzynarodową agencją pracy i doradztwa personalnego. Prowadzimy działalność w zakresie m.in. stałego i czasowego zatrudnienia, wyszukiwania i selekcji oraz outsourcingu. Dzięki bezpośredniej obecności i partnerstwom strategicznym działamy w 57 krajach świata. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570.

Zakres obowiązków:

  • profesjonalna obsługa Klienta poprzez przeprowadzanie badań wzroku
  • wykrywanie i diagnozowanie wad układu wzrokowego
  • umiejętność doboru najlepszych rozwiązań dla Pacjenta
  • obsługa Klienta zgodnie ze standardami firmy

Wymagania:

  • dyplom zawodowy
  • jeśli jesteś w trakcie nauki lub posiadasz doświadczenia na stanowisku optyka - ta oferta jest dla Ciebie
  • umiejętności zbadania potrzeb pacjenta i dobór najlepszego produktu
  • zdolności manualne
  • cierpliwości
  • doświadczenie w sprzedaży (mile widziane)

Firma oferuje:

  • stabilne warunki zatrudnienia - umowę o pracę
  • wynagrodzenie podstawowe + system premiowy
  • prywatną opiekę medyczną
  • liczne szkolenia
  • możliwość rozwoju wewnątrz organizacji
  • rozszerzony system urlopowy
  • elastyczne godziny pracy
  • 30% zniżki na okulary od ceny zakupu

  • darmowe okulary raz do roku

  • wczasy pod gruszą