SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY MICE

Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 02.02.2022

Specjalista ds. sprzedaży

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Hotel Meta to nowoczesny, czterogwiazdkowy obiekt położony w popularnym ośrodku narciarskim Szczyrk.

To miejsce, w którym dba się o gości i wymaga najwyższych standardów w pracy.

To zgrany zespół pracowników z dobrze podzielonymi zadaniami i  jasno określonymi celami.

Zakres obowiązków

  • aktywne poszukiwanie i pozyskiwanie klientów w segmencie MICE (Meetings, Incentives, Conventions and Exhibitions)
  • współtworzenie i realizację planu aktywności sprzedażowych ukierunkowanych na optymalizację przychodów
  • współudział w tworzeniu efektywnej polityki ofertowej
  • organizację programów/promocji i innych działań maksymalizujących sprzedaż i budujących długotrwałe relacje biznesowe z klientami
  • przygotowanie ofert handlowych
  • monitorowanie i analizę efektów prowadzonych działań, rekomendowanie i wdrażanie nowych inicjatyw - analizę i monitorowanie rynku
  • współpracę z innymi działami hotelu

Wymagania

    • minimum 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w branży hotelarskiej
    • umiejętność nawiązywania i rozwijania relacji z klientem
    • silna motywacja, pozytywna energia i otwartość na nowe wyzwania
    • doskonałe umiejętności sprzedażowe, komunikacyjne oraz prezentacyjne
    • odpowiedzialność i samodzielność w działaniu
    • nastawienie na skuteczną realizację celów i silna orientacja na wynik
    • dobra znajomość j. angielskiego (umożliwiająca swobodne prowadzenie rozmów biznesowych)
    • doświadczenie zawodowe w dziale handlowym będzie dużym atutem

Oferujemy

  • zawodową przygodę w doświadczonej grupie handlowców branży hotelarskiej
  • wsparcie i zaufanie ze strony przełożonych i współpracowników
  • możliwość rozwoju i awansu w strukturach Spółki
  • elastyczne warunki zatrudnienia (umowa o pracę lub kontrakt B2B)
  • aktywny udział i dużą samodzielność w budowaniu i realizacji aktywności sprzedażowych
  • Administratorem danych osobowych jest:

    Meta International Sp. z o.o. , 43-370 Szczyrk , ul. Skośna 4 , NIP 937-251-36-86, NIP: 9372513686

    Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.

  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez: Meta International Sp. z o.o. , 43-370 Szczyrk , ul. Skośna 4 , NIP 937-251-36-86, NIP: 9372513686zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Miejsce pracy
  • Szczyrk pow. bielski, Śląskie
Opublikowana
Wygasła (3 miesiące)