Mostostal Puławy S.A.

Operator żurawia samojezdnego - kierowca

  • cała Polska, lubelskie pow. puławski

Kierowca

Umowa o pracę

Pełny etat

Pracownik fizyczny

Praca stacjonarna

Praca od zaraz

Zakres obowiązków

  • Praca na żurawiach samojezdnych w klasie od 40 do 220 t (w większości sa to żurawie Terex-Demag
  • Serwisowanie i naprawa żurawi samojezdych oraz innych urządzeń będacych na stanie Mostostalu Puławy
  • Kierowanie pojazdami w kategorii B, C oraz C+E
  • Opieka nad pojazdami samochodowymi będącymi we flocie Mostostalu Puławy
  • Naprawa i serwisowanie pojazdów samochodowych oraz maszyn budowlanych w tym wspópraca z warsztatami mechaniki pojazdowej
  • Obsługa bieżących potrzeb zakupowych firmy

Wymagania

  • Uprawnienia do kierowania pojazdami kategorii B, C, C+E
  • Uprawnienia UDT – operator żurawia samojezdnego (możliwość zrobienia takich uprawnień oraz zdobycie doświadczenia w parcy na żurawiach samojezdnych podczas pracy w Mostostalu Puławy
  • Doświadczenie w kierowaniu samochodami osobowymi, dostawczymi i ciężarowymi
  • Mile widziane doświadczenie w parcy na stanowisku operatora żurawia samojezdnego
  • Znajomość mechaniki samochodowej
  • Wykazać się chęcią i dyspozycyjnością do pracy

Oferujemy

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia uzależnione od doświadczenia i kwalifikacji kandydata
  • Umowę o pracę na pełny etat
  • Praca w Puławach ale również na kontraktach krajowych i zagranicznych
  • Stabilną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej międzynarodowej pozycji w branży budowlanej

Osoby zainteresowane prosimy o nadesłanie Listu motywacyjnego oraz CV do Działu Spraw Pracowniczych . CV winno zawierać wykaz prac lub projektów o charakterze zbliżonym do wymienionego wyżej zakresu obowiązków. Mostostal Puławy S.A. zastrzega sobie prawo do odpowiedzi na wybrane oferty.

ul. Budowlanych 5

24-110 Puławy-Azoty tel.

81 759-09-38 wew.142

  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez: Mostostal Puławy S.A. 24-110 Puławy ul. Budowlanych 5, NIP: 7160023456 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Dodana
Wygasa (za 17 dni temu)