Michl Polska Sp. z o.o.

Czy to Twoja firma?

Michl Polska sp. z o.o. praca

Katowice

Michl Polska Sp. z o.o.Klienci z którymi przychodzisz do nas i których zdobędziesz w okresie zatrudnienia w naszej firmie, są obsługiwani wyłącznie przez Ciebie.Nie podpisujemy umowy o zakazie konkurencji. Twoi klienci pozostaną Twoimi, nawet w przypadku ewentualnego zakończenia współpracy.Nie obciążamy spedytorów wykonywaniem zadań związanych z księgowością, dokumentami, fakturami, windykacją itp. Masz się skupić tylko na swoich klientach i maksymalizacji zysku, co przekłada się bezpośrednio na Twoje zarobki!Nasz zespół składa się obecnie z 40 pracowników. Nie szukamy ludzi na kilka miesięcy, lecz na lata!Jeśli jesteś dobry(a) w tym co robisz, a obecny pracodawca nie docenia wyników Twojej pracy, przyjdź do nas!Porozmawiaj! Pokażemy ci naszą filozofię, a może zostaniesz z nami na dłużej!Więcej informacji o nas www.michl-polska.comSprawdż nas: timo: 044378; trans: 5981

Michl Polska Sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Spedytor Katowice
- w kategoriach zawodowych:
logistyka / spedycja / transport

Oferty pracy Michl Polska Sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Michl Polska Sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

 • KIEROWCA kat. C

  MIREX Sp. z o.o.
  • Bielsko-Biała
  • umowa o pracę
  Aplikuj szybko
  Popularna
  Dodana
 • Spedytor

  SMART-HR
  • Katowice
  • umowa o pracę
  • rekrutacja zdalna
  • praca od zaraz
  Dodana
 • Kierowca kat. C

  Farutex Sp. z o.o.
  • Piekary Śląskie
  • umowa o pracę
  Wygasa

Mapa Michl Polska Sp. z o.o.

Siedziba główna

 • Branża transportu i spedycji nie należy do najłatwiejszych, a im większa skala działalności, tym trudniej utrzymać dobrą jakość obsługi. Mimo to zarówno w transporcie krajowym, jak i międzynarodowym Michl Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach cieszy się wysoką renomą i z roku na rok zyskuje więcej zadowolonych klientów. 

  Jako przedsiębiorstwo jest częścią niemieckiej grupy logistycznej Karl Michl OHG, powiązanej zarówno kapitałowo, jak i operacyjnie z wieloma jednostkami na terenie całej Europy. Członkostwo Michl Polska w grupie świadczy o dobrej obsłudze klientów międzynarodowych oraz udanej współpracy z wieloma przewoźnikami w kraju i za granicą

  Michl Polska logotyp

  Działalność firmy Michl Polska

  Spółka trudni się transportem samochodów, kompleksową obsługą logistyczną i spedycyjną w transporcie krajowym i międzynarodowym. Michl Polska ma w branży opinię jednego z najlepszych i najbardziej dynamicznych spedytorów w Polsce, stale rozwija swoje usługi i doskonali Dział Transportu Przewozu Samochodów Osobowych.

  Działalność Michl Polska obejmuje:

  • transport cało pojazdowego (7-10 samochodów),
  • transport pojedynczych samochodów (1-6 sztuk),
  • transport krajowego,
  • transport międzynarodowego (eksport, import, wewnątrz unijny oraz poza unijny np. Szwajcaria i Rosja).

  Pracownicy spółki Michl Polska dbają o dobór optymalnych, odpowiednich dla potrzeb klienta rozwiązań, w tym trasy przewozu i właściwego środka transportu. Z usług spółki z Katowic korzystają zarówno wielkie firmy i korporacje, jak i małe przedsiębiorstwa, komisy czy dealerzy samochodowi, a także osoby prywatne.

  Spore możliwości i wykwalifikowana kadra działającej od kilkunastu lat firmy pozwalają realizować nawet skomplikowane i nietypowe zamówienia transportowe. Michl Polska oferuje usługi również w zakresie transportu międzynarodowego, obejmujące organizację transportu drobnicowego, cało pojazdowego, ponadgabarytowego, towarów niebezpiecznych oraz przesyłek łączonych (z kilkoma miejscami załadunku i rozładunku). Zasięg działania firmy obejmuje nie tylko wszystkie państwa Europejskie, ale także Rosję, łącznie z Syberią.

  Mapa z punktami działalności

  Źródło: www.michl-polska.com.pl

  Na dziś w grupie Michl pracuje ok. 100 pracowników, którzy wykorzystują swoją wiedzę i doświadczenie, by jak najlepiej sprostać oczekiwaniom klientów. Połączenie operacyjne z innymi jednostkami oraz partnerami logistyczno-transportowymi ułatwia szybki, rzetelny i atrakcyjny cenowo serwis logistyczny.

  Umożliwia to również sieć nowoczesnych centrów magazynowych  i przeładunkowych, którą dysponuje firma. Ogromne powierzchnie magazynowe Michl Polska są przystosowane do przechowywania towarów o różnej strukturze bez ryzyka ich uszkodzenia. Na terenie Polski magazyny znajdują się w 3 strategicznych, dogodnych logistycznie miejscowościach: Katowice, Grodzisk Mazowiecki oraz Kąty Wrocławskie.

  Praca Michl Polska

  Codzienność w pracy specjalistów z Michl Polska zależy od pełnionej przez nich funkcji i działu, ponieważ na różnych etapach organizacji transportu potrzebne są inne umiejętności i kompetencje. W tej branży ważne są dynamiczność, dokładność i dobra organizacja.

  Pracownicy Michl Polska są odpowiedzialni za cały proces transportu, od doboru trasy i środków oraz wyceny, poprzez odpowiedni załadunek, ubezpieczenie go, kontakt z klientem i informowanie na bieżąco o realizacji, aż po dopilnowanie, by towar dotarł w terminie i uzupełnienie dokumentacji.

  Video

  To z pewnością ciekawe miejsce pracy dla osób interesujących się logistyką i spedycją. Z racji ogromnego zasięgu i wielu klientów nie brakuje wyzwań, a praca jest ciekawa i intensywna – nie sposób się w niej nudzić.

  Jakie można napotkać stanowiska pracy w Michl Polska? Firma zatrudnia przede wszystkim spedytorów, logistyków, magazynierów, ale także pracowników zajmujących się księgowością i dokumentacją oraz współpracuje z wieloma przewoźnikami. Oprócz standardowych obowiązków część pracowników ma okazję w ramach pracy brać udział w targach i innych wydarzeniach branżowych.

  Targi

  Stoisko Michl Polska na targach transportu, spedycji i logistyki. Źródło: www.facebook.com/Michl-polska-Sp-Z-o-o-305002719549706

  Rekrutacja Michl Polska

  Ponieważ spółka ciągle rozwija swoje usługi, od czasu do czasu przyjmowani są nowi pracownicy. Aktualne oferty pracy Michl Polska można sprawdzić, odwiedzając oficjalną stronę firmy. Na stronie głównej, przewijając widok w dół, znajdziemy sekcję Kariera, w której podawana jest informacja o bieżących procesach rekrutacyjnych wraz z odnośnikiem do konkretnego ogłoszenia.

  Warunki zatrudnienia są w dużej mierze zależne od stanowiska, choć z pewnością różne oferty dotyczące rekrutacji do Michl Polska łączy transparentność – firma podaje szczegółowe informacje dla kandydata. Zachęca potencjalnych pracowników takimi korzyściami z zatrudnienia, jak:

  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • dodatki, premie i benefity pozapłacowe,
  • stabilne zatrudnienie – bezterminowa umowa o pracę po okresie próbnym,
  • szkolenia z języków obcych,
  • kameralna i przyjazna atmosfera w pracy.

  Warto wiedzieć!
  Firma Michl Polska uczestniczyła w akcjach Stowarzyszenia Dawcy Uśmiechu - motocykliści dzieciom.

  Michl Polska zyskała stabilną, mocną pozycję w branży właśnie dzięki skutecznemu zespołowi pracowników i stara się doceniać ich spory wkład w rozwój firmy. Z tego względu ważna jest również odpowiednia selekcja kandydatów na stanowiska. Warto więc liczyć się z tym, że trzeba spełnić określone szczegółowo w ofertach wymagania, by otrzymać pracę w tej firmie (np. od spedytorów oczekuje się posiadania wypracowanych już kontaktów z klientami).

  Michl Polska opinie o pracodawcy

  Wiele wskazuje na to, że atrakcyjne warunki zatrudnienia, którymi spółka Michl Polska przyciąga uwagę kandydatów w swoich ogłoszeniach o pracę, to nie tylko pusty frazes. Rzeczywiście można spotkać liczne pozytywne opinie o pracy w Michl Polska, wśród których podkreśla się miłą atmosferę pracy, zaufanie i szacunek pracodawcy w stosunku do pracowników, a także atrakcyjne zarobki i możliwości rozwoju.

  Opinie o Michl Polska

  Opinie pracowników Michl Polska na temat pracodawcy, źródło: GoWork.pl

  O spółce dobrze świadczą również opinie klientów oraz podmiotów uczestniczących w realizacji zleceń realizowanych przez Michl Polska. Przewoźnicy prywatni i firmy transportowe chwalą sobie współpracę ze spółką z Katowic: doceniają dobrą organizację, bezproblemowy kontakt z pracownikami Michl Polska oraz terminowość i profesjonalizm. Przedsiębiorstwo zostało również wyróżnione nagrodami biznesowymi; firmie Michl Polska przyznano prestiżową nagrodę Gazele Biznesu oraz tytuł Rzetelnej Firmy.

  Kontakt do Michl Polska sp. z o.o. i dodatkowe informacje

  Jeśli chodzi o informacje w sprawie prowadzonych rekturacji, Michl Polska udostępnia jedynie odnośnik do oferty, na którą można aplikować bezpośrednio online. A zatem w celu uzyskania dodatkowych informacji, lub w sprawach niezwiązanych z ofertami pracy, najlepiej kontaktować się z firmą Michl Polska poprzez poniższe dane ogólne biura spółki.

  Michl Polska Sp. z o.o.
  tel. 32 3549 700
  e-mail: j.lorentz@michl-polska.com.pl
  Adres: Szafranka 2-4/1, Katowice, 40-025

  Michl Polska dane z KRS

  Przedsiębiorstwo z Katowic widnieje w Krajowym Rejestrze Sądowym od 2004 r. Poniżej podajemy najważniejsze informacje rejestrowe o Michl Polska Sp. z o.o. dostępne w Rejestrze Przedsiębiorców:

  Nazwa: MICHL POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
  Rejestr: Rejestr Przedsiębiorców    
  Numer KRS: 0000210563   
  NIP: 6342527179    
  REGON: 27824650100000    
  Miejscowość: KATOWICE
  Forma prawna: SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
  Data wpisu do Rejestru Przedsiębiorców: 2004-07-29

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 8 miesiącach

Profil firmy:
Michl Polska Sp. z o.o.
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

 1. Bielsko-Biała
 2. Lublin
 3. Katowice
 4. Warszawa
 5. Wrocław
 6. Dąbrowa Górnicza
 7. Oborniki
 8. Tuchola
 9. Czechowice-Dziedzice
 10. Pszczyna

Data aktualizacji: 01.06.2024

Praca Michl Polska Sp. z o.o. - oferty archiwalne

 • Samodzielny Spedytor Krajowy / Międzynarodowy

  Michl Polska Sp. z o.o.
  • 3 000-25 000 zł / mies.
  • Katowice
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • praca zdalna
  • Samodzielny Spedytor Krajowy / Międzynarodowy

   Zakres obowiązków


   • Zdobywanie i realizowanie zleceń spedycyjnych
   • Opieka nad swoimi klientami oraz rozbudowa kontaktów w branży spedycyjnej.

   Wymagania


   • Własna baza kontaktów, z której będziesz mógł korzystać pracując u nas.
   • Doświadczenie w branży spedycyjnej.
   • Samodzielna organizacja pracy.

   Oferujemy

   • Bardzo atrakcyjny, jasny i czytelny system wynagrodzeń składający się z wynagrodzenia zasadniczego, premii oraz wielu dodatków (premie świąteczne, roczne, świadczenie urlopowe oraz wynagrodzenie urlopowe).
   • Premia zależy tylko i wyłącznie od Twoich wyników, a nie wyników grupy. Brak górnej granicy wynagrodzenia.
   • Umowę o pracę na czas nieokreślony zaraz po trzy- lub sześciomiesięcznym okresie próbnym/określonym.
   • Możliwość pracy w systemie Home Office. Twoje zaangażowanie oceniamy na podstawie osiąganych wyników i poziomu obsługi klientów, a nie na podstawie przepracowanego czasu pracy.
   • Szkolenia w zakresie języków obcych (j. niemiecki, j. angielski i j. włoski). - dla osób pracujących stacjonarnie w katowickiej centrali Firmy.
   • Pracę w uznanej i obecnej od ponad 20tu lat na rynku Firmie w Polsce (w Niemczech to prawie 70 lat!), będącej bardzo dobrym płatnikiem. Posiada niskie numery TIMO (44378 ) i TRANS (5981), oraz ma same pochlebne oceny dotyczące przebiegu płatności.
   • Status Super Płatnika oraz ponad 2000 pozytywnych ocen płatnika od przewoźników na giełdzie Trans!
   • Kameralną, niekorporacyjną atmosferę w pracy, bez stałego i męczącego nadzoru przełożonych.
   • Atrakcyjna lokalizacja w bardzo reprezentatywnym biurowcu w samym centrum Katowic, w pobliżu wielu restauracji, punktów gastronomicznych i sklepów.
   • Dwupoziomowe, stylowe biuro z dostępem do pięknego patio oraz własnego firmowego parkingu dla pracowników .
   • Wynagrodzenie 3000 – 15 000 PLN netto miesięcznie (uzależnione od indywidualnych wyników sprzedaży)
 • Samodzielny Spedytor Krajowy / Międzynarodowy

  Michl Polska Sp. z o.o.
  • 3 000-25 000 zł / mies.
  • Katowice
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • praca zdalna
  • Samodzielny Spedytor Krajowy / Międzynarodowy

   Zakres obowiązków


   • Zdobywanie i realizowanie zleceń spedycyjnych
   • Opieka nad swoimi klientami oraz rozbudowa kontaktów w branży spedycyjnej.

   Wymagania


   • Własna baza kontaktów, z której będziesz mógł korzystać pracując u nas.
   • Doświadczenie w branży spedycyjnej.
   • Samodzielna organizacja pracy.

   Oferujemy

   • Bardzo atrakcyjny, jasny i czytelny system wynagrodzeń składający się z wynagrodzenia zasadniczego, premii oraz wielu dodatków (premie świąteczne, roczne, świadczenie urlopowe oraz wynagrodzenie urlopowe).
   • Premia zależy tylko i wyłącznie od Twoich wyników, a nie wyników grupy. Brak górnej granicy wynagrodzenia.
   • Umowę o pracę na czas nieokreślony zaraz po trzy- lub sześciomiesięcznym okresie próbnym/określonym.
   • Możliwość pracy w systemie Home Office. Twoje zaangażowanie oceniamy na podstawie osiąganych wyników i poziomu obsługi klientów, a nie na podstawie przepracowanego czasu pracy.
   • Szkolenia w zakresie języków obcych (j. niemiecki, j. angielski i j. włoski). - dla osób pracujących stacjonarnie w katowickiej centrali Firmy.
   • Pracę w uznanej i obecnej od ponad 20tu lat na rynku Firmie w Polsce (w Niemczech to prawie 70 lat!), będącej bardzo dobrym płatnikiem. Posiada niskie numery TIMO (44378 ) i TRANS (5981), oraz ma same pochlebne oceny dotyczące przebiegu płatności.
   • Status Super Płatnika oraz ponad 2000 pozytywnych ocen płatnika od przewoźników na giełdzie Trans!
   • Kameralną, niekorporacyjną atmosferę w pracy, bez stałego i męczącego nadzoru przełożonych.
   • Atrakcyjna lokalizacja w bardzo reprezentatywnym biurowcu w samym centrum Katowic, w pobliżu wielu restauracji, punktów gastronomicznych i sklepów.
   • Dwupoziomowe, stylowe biuro z dostępem do pięknego patio oraz własnego firmowego parkingu dla pracowników .
   • Wynagrodzenie 3000 – 15 000 PLN netto miesięcznie (uzależnione od indywidualnych wyników sprzedaży)

Pracodawcy w Katowicach