FHTU SEBA Sebastian Trefon

Czy to Twoja firma?

FHTU SEBA Sebastian Trefon praca

Dąbrowa Górnicza

FHTU SEBA Sebastian Trefon - nasza firma powstała w 2004 roku i od tego czasu zajmujemy się transportem towarów oraz spedycją międzynarodową i krajową. Nasze doświadczenie oraz posiadany nowoczesny i ekologiczny tabor sprawiają, iż jesteśmy firmą która sprosta najbardziej nawet wymagającym klientom i zadaniom.

FHTU SEBA Sebastian Trefon najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
logistyka / spedycja / transport

Oferty pracy FHTU SEBA Sebastian Trefon

Praca alert - powiadomienia

Praca FHTU SEBA Sebastian Trefon

Mapa FHTU SEBA Sebastian Trefon

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 11 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Gliwice
  2. Krzepice
  3. Bielsko-Biała
  4. Wrocław
  5. Warszawa
  6. Katowice
  7. Poznań
  8. Zielona Góra
  9. Bydgoszcz
  10. Busko-Zdrój

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca FHTU SEBA Sebastian Trefon - oferty archiwalne

  • KIEROWCA MIĘDZYNARODOWY C+E

    • Ożarowice
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Firma FHTU SEBA Sebastian Trefon poszukuje kierowcy z aglomeracji Śląskiej.

      Siedziba firmy znajduje się w Ożarowicach, ul. Dworcowa 28A.

      Po dodatkowe pytania zapraszmy do kontaktu pod nr. tel. 501672319

      Oferujemy wynagrodzenie od 6500 zł netto do 8000 zł netto.

      Odwiedź nas na Facebooku! :)

      Zakres obowiązków

      • Transport krajowy i międzynarodowy na terenie Unii Europejskiej.
      • Kierowca na Ciągnik Siodłowy (Scania E5. przypisany do kier.) naczepa Wielton standard Firanka

      • Kraje głównie po których jeździmy to Polska, Niemcy, Benelux, Francja

      Wymagania

      • minimalne doświadczenie,

      • karta do tachografu,

      • prawo jazdy C,E

      • niekaralność.

      Oferujemy

      • umowę o pracę,
      • wynagrodzenie od 6500 zł do 8000 zł netto.
      • praca w systemie dwutygodniowym (jeden weekend w trasie),
      • samochód przypisany do kierowcy,
      • jazda zgodnie z normami czasu.

Pracodawcy w Dąbrowie Górniczej