BULTEN POLSKA S.A.

Rok założenia

1873 roku, a w 1998 r. w Bielsku-Białej oraz Wilkowicach

Klienci

Wyroby dostarczamy do 156 miejsc w 35 krajach

Wielkość firmy

1 700+

O firmie

Firma powstała w 1873 roku w Szwecji i tam znajduje się jej główna siedziba. Poza tym mamy placówki w: Polsce, USA, Chinach, Anglii, Niemczech, Singapurze,Malezji, Indonezji, Tajwanie i Rumunii. Bulten Polska S.A powstało w 1998 roku na terenie dawnych zakładów Bielskiej Fabryki Wyrobów Śrubowych - Bispol. Grupa Bulten jest czołowym globalnym producentem i dystrybutorem elementów złącznych na potrzeby branży motoryzacyjnej oraz innych branż, takich jak elektronika użytkowa. Jej asortyment obejmuje bogatą ofertę produktów standardowych oraz elementów złącznych dostosowywanych do indywidualnych wymagań klientów. Zgodnie z koncepcją dostawcy usług kompleksowych (FSP, ang. Full Service Provider) firma zaspokaja wszystkie potrzeby klientów związane z elementami złącznymi, łącznie z ich opracowywaniem, pozyskiwaniem, logistyką i serwisowaniem. Firma jest notowana na Sztokholmskiej Giełdzie Papierów Wartościowych pod nazwą BULTEN. Firma Bulten obchodziła w tym roku 150 rocznicę swojej działalności, które celebrowaliśmy razem we wszystkich naszych spółkach na całym świecie.

W Polsce szwedzka firma posiada dotychczas dwa zakłady, w Bielsku-Białej (Bulten Polska S.A) i Wieprzu (Bulten Invest Sp. z o.o.).

BULTEN POLSKA S.A.

wspólnie z zagranicznymi oddziałami tworzy międzynarodowy koncern inżynieryjny. Nasze wyroby produkowane są metodą przeróbki plastycznej na zimno, następnie poddawane są procesowi ulepszania cieplnego a w kolejnym etapie procesowi obróbki powierzchniowej. Dzięki tym procesom spełniamy ogólnoświatowe standardy wiodących producentów w branży motoryzacyjnej.

BULTEN INVEST Sp. z o.o.

to fabryka, która powstała na terenie Katowickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej w Wieprzu. Jej działalność skupia się przede wszystkim na produkcji pokryć antykorozyjnych. Jest ona przykładem nowoczesnej, neutralnej emisyjnie fabryki.

Lubisz poznawać nowych ludzi? W Bielsku mamy ich już 530, a w Wieprzu ponad 130! I ciągle rośniemy. Jesteśmy najwięksi w grupie i wyznajemy, że duży może więcej...

Jeździsz autem marki: FORD, VW czy VOLVO?? To prawdopodobnie my wyprodukowaliśmy śruby do Twojego auta! Jeżeli chcesz dołączyć do naszego zespołu - złóż swoje CV!

Główne wartości firmy

PROFESJONALIZM

jeżeli chcesz pracować w firmie, w której pracownicy są świadomi odpowiedzialności jak ważną pracę wykonują - przyjdź do nas.

ZAANGAŻOWANIE

jeżeli chcesz być dumnym pracownikiem, który wnosi dziedzictwo firmy Bulten w pełną wyzwań przyszłość w branży Automotive - przyjdź do nas.

INNOWACYJNOŚĆ

jeżeli chcesz być częścią zespołu, który w pracy wykorzystuje sprawdzone i najnowsze technologie - przyjdź do nas.

KOMPETENCJA

jeżeli chcesz pracować w zespole wykwalifikowanych współpracowników, którzy chcą się dzielić wiedzą i doświadczeniem – już wiesz co masz zrobić! Bulten Polska S.A. jest mieszanką kultury polskiej i szwedzkiej w wyniku której w Bielsku-Białej powstało przyjazne miejsce pracy.

Kontakt

Bulten Polska S.A.
ul. Bukietowa 60
43-300 Bielsko-Biała

Dział Personalny w Bielsku-Białej: tel. 33 498 36 49, 33 498 36 41,
Sekretariat w Bielsku-Białej: tel. 33 498 36 00

Adres e-mail: rekrutacja@bulten.com

Bulten Invest Sp. z o.o.
ul. Przemysłowa 12
34-382 Wieprz

Dział Personalny w Wieprzu: tel.+48 669-903-030

Adres e-mail: rekrutacja@bulten.com