Kanclerz Sp. z o.o.

SPECJALISTA DS. NAPRAW BLACHARSKO-LAKIERNICZYCH (Ruda Śląska)

  • Ruda Śląska, śląskie

Specjalista ds. obsługi klienta

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Praca stacjonarna

SALONY KANCLERZ

Firma działająca od 1997 roku jako autoryzowany dealer marki OPEL, PEUGEOT

Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za efektywną obsługę Klientów działu blacharsko-lakierniczego, za utrzymywanie kontaktu z Klientem przed, w trakcie oraz po wizycie, a także za kompletowanie i przekazywanie dokumentacji do ubezpieczycieli.

Zakres obowiązków

  • Likwidacja szkód komunikacyjnych zgodnie z obowiązującymi procedurami;
  • Wykonywanie oględzin pojazdów;
  • Wykonywanie i weryfikacja kosztorysów napraw w systemie AUDATEX;
  • Współpraca w procesie likwidacji szkód komunikacyjnych z podmiotami zewnętrznymi;
  • Nadzorowanie prac na warsztacie i rozliczanie usług;
  • Rozliczanie kosztów napraw z klientem;
  • Obsługa klienta.

Wymagania

  • Doświadczenia zawodowego w obszarze obsługi szkód komunikacyjnych;
  • Doświadczenia w pracy w zakresie technicznej likwidacji szkód komunikacyjnych;
  • Znajomości programów eksperckich do obsługi szkód komunikacyjnych AUDATEX;
  • Wiedzy z zakresu zasad kalkulowania kosztów napraw oraz zasad wyceny wartości pojazdów;
  • Znajomości technologii napraw powypadkowych i zasad ich kosztorysowania;
  • Znajomości regulacji prawnych określających zasady obsługi szkód komunikacyjnych;
  • Umiejętność pracy pod presją czasu.

Oferujemy

  • pracę w renomowanej, stabilnej firmie;
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy;
  • stałe wynagrodzenie oraz premię.
  • Administratorem danych osobowych jest Kanclerz Autoryzowany Dealer 41-710 Ruda Śląska Obrońców Westerplatte 26, NIP: 6411045645. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w CV przez firmę Kanclerz sp. z o.o. z siedzibą w Rudzie Śląskiej do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji” prosimy kierować na adres: a.dalti@kanclerz.com.pl
Dodana
Wygasa (za 20 dni temu)