Pracownicy Budowlani Sp. z o.o.

Pracownik budowlany: Cieśla szalunkowy, Zbrojarz, Pomocnik szalunkowy. Niemcy

  • Bielsko-Biała, śląskie

Budowlaniec

Umowa o pracę

Pełny etat

Pracownik fizyczny

Praca stacjonarna

Rekrutacja zdalna

Pracodawca nie wymaga CV

Praca od zaraz

BERKER DOMINIS Sp. z o.o. to właściciel marki PracownicyBudowlani.pl. Jesteśmy firmą, która od 20 lat zajmuje się marketingiem personalnym i rekrutacją pracowników. Od 8 lat skupiamy się wyłącznie na branży budowlanej, a dzięki swojemu doświadczeniu skutecznie wspieramy firmy budowlane w prowadzonych rekrutacjach. W ciągu ostatnich 4 lat pomogliśmy 2247 osobom znaleźć pracę u naszych Klientów. Z nami branża budowlana stoi przed Tobą otworem.

Nr wpisu do rejestru 13 471

Zakres obowiązków

Polska firma branży budowlanej, która działa na polskim i zagranicznym rynku. Firma specjalizuje się na robotach budowlanych w stanie surowym. Zatrudni pracowników na stanowisko:

Stanowisko: Cieśla szalunkowy/Zbrojarz/Pomocnik szalunkowy.

Miejsce pracy: Niemcy: Frankfurt nad Menem, Wiesbaden, Mainz.

Stawka dla pomocnika – około 10.50 euro netto/h na start,

dla fachowca – od 11-12 euro netto/h i do ustalenia z kierownikiem według doświadczenia.

Zadania:

  • Prace szalunkowe na systemach (DOKA, PERI, MEVA, HARSCO) – ściany i stropy,
  • Prace zbrojarskie (wiązanie cęgami),
  • Dla pomocników – doświadczenie na budowach przy szalunkach i zbrojeniach – stany surowe.

Wymagania

  • Samodzielność i doświadczenie w pracach budowlanych,
  • Dla pomocników – staż pracy na budowach przy szalunkach i zbrojeniach,
  • brak przeciwwskazań do pracy na wysokościach powyżej 3m,
  • Mile widziane czytanie rysunków technicznych.

Oferujemy

Gwarantujemy:

  • Polska umowa na cały etat,
  • Ubezpieczenie zdrowotne i emerytalne,
  • Opłacone mieszkanie i pierwszy przejazd do Niemiec,
  • Zwrot za urlop Sok-Bau 14%,
  • Dojazdy do pracy w Niemczech,
  • Zjazdy do Polski co 4 -5 tygodni na tydzień,
  • Pracę po 8-10 godzin dziennie (zależy od sezonu),
  • Język niemiecki nie jest wymagany.

Osoby zainteresowane proszę o przesłanie CV lub kontakt telefoniczny

533 026 236 / 502 267 530 lub pisz sms / WhatsApp „żelbety Frankfurt nad Menem” – na pewno oddzwonię!

Dowiedz się więcej o pracodawcy
  • KRAZ 13 471
    Klikając w przycisk „Aplikuj” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do BEREKER DOMINIS Sp. z o.o., zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. Jeżeli nie chcesz, abyśmy przetwarzali dodatkowe dane o Tobie, nie umieszczaj ich w swoich dokumentach.
Dodana
Wygasa (za 19 dni temu)