Specjalista ds Rekrutacji

HUAPOLjest firmą technologiczną dostarczającą usługi budowy, instalacji, modernizacji i utrzymania stacjonarnych i mobilnych sieci telekomunikacyjnych. Jesteśmy uznanym partnerem dla globalnych operatorów telekomunikacyjnych, operatorów telewizji kablowych oraz producentów urządzeń telekomunikacyjnych.

Zakres obowiązków:

  • prowadzenie projektów rekrutacyjnych w pełnym zakresie na stanowiska średniego i niskiego szczebla
  • redagowanie i publikacja ogłoszeń o aktualnych ofertach pracy
  • porządkowanie, analiza i selekcja cv
  • przeprowadzenie wstępnych telefonicznych rozmów z kandydatami
  • organizacja i prowadzenie spotkań rekrutacyjnych
  • aktywne pozyskiwanie kandydatów do pracy
  • aktywne i samodzielne prowadzenie bezpośrednich rekrutacji (spotkania z przedstawicielami lokalnych społeczności, samorządów, etc.)
  • doradztwo i budowanie pozytywnych relacji, a także współpraca z menadżerami wewnętrznymi
  • współpraca z Urzędami Pracy, Agencjami rekrutacyjnymi, Biurami karier

Wymagania:

  • minimum rok doświadczenia na podobnym stanowisku
  • wykształcenie wyższe
  • znajomość pakietu MS Office
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej i samodzielność w wykonywaniu zadań
  • wysoka kultura osobista i zdolności interpersonalne
  • gotowość do bardzo częstych wyjazdów służbowych
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku oraz dużych perspektywach rozwojowych
  • umowę o pracę
  • wdrożenie stanowiskowe i pomoc na każdym etapie realizacji zadań
  • niezbędne narzędzie pracy
  • atrakcyjną lokalizację biura – w pobliżu Ronda „Radosława” w Warszawie
Wszystkie oferty pracy firmy
Huapol Telekom Sp. z o.o.

Klauzula informacyjna:

 „Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 RODO informujemy, że:

1)     Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Huapol Telekom Sp. z o. o. z siedzibą przy ul. Okopowej 58/72, 01-042Warszawa (KRS 0000618646).

2)     Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą̨ w celu przeprowadzenia rekrutacji na aplikowane przez Panią/Pana stanowisko, jak również w celu przeprowadzenia przyszłych procesów rekrutacyjnych, na podstawie Pani/Pana zgody;

3)     Odbiorcami Pani/Pana danych osobowych będą̨ podmioty upoważnione do tego na podstawie przepisów prawa;

4)     Pani/Pana dane osobowe będą̨ przechowywane przez okres prowadzenia procesów rekrutacyjnych przez okres dwóch lat lub do momentu wycofania zgody na Pani/Pana wniosek;

5)     Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu;

6)     Ma Pan/Pani prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych w każdym czasie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie udzielonej zgody przez jej cofnięciem;

7)     Ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa), gdy uzna Pani/Pan, że przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy RODO lub UODO;

8)     Podanie danych w zakresie wymaganym przez Kodeks Pracy jest obowiązkowe, a z pozostałym zakresie dobrowolne;

9)     Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne, lecz niezbędne do wzięcia przez Panią/Pana udziału w tym i przyszłych procesach rekrutacji.”

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych:

Będąc świadomym swoich praw wynikających z Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (dalej „RODO”), jak również z ustawy z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U.2018.1000) (dalej „UODO”), wyrażam zgodę na przetwarzanie przez HuaPol Telekom Sp. z o. o. z siedzibą przy ul. Okopowej 58/72, 01-042 Warszawa (KRS 0000618646) danych osobowych zawartych w mojej aplikacji, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko oraz na potrzeby przyszłych rekrutacji."
Miejsce pracy:
Warszawa
Zawód:
Specjalista ds. HR
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Wymiar pracy:
pełny etat
Dodano:
13.10.2021
Wygasa:
12.11.2021

Adres firmy

Okopowa 58/72, 01-042 Warszawa
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

Inter Cars S.A.

Specjalista ds. Zasobów Ludzkich

Specjalista ds. HR umowa o pracę
Cząstków Mazowiecki
Warszawa

19-10-2021

Specjalista ds. Rekrutacji

Czosnów