Twoje wsparcie w rekrutacji
Znajdź wymarzoną
ofertę pracy i APLIKUJ
OGŁOSZEŃ: 1013        SUBSKRYBUJE: 7456

Inżynier systemowy - wdrożeniowiec

Nigdy nie byliśmy zdania, że dyplomy i ukończone uczelnie są wyznacznikiem wiedzy. Doświadczenie pokazuje, że najważniejsze są chęć ciągłego uczenia się i pasja. Jeżeli chcesz pracować w gronie pasjonatów – dołącz do nas! Atrakcyjne wynagrodzenie, pakiet benefitów i wiele więcej – zobacz, co jeszcze możemy Ci zaproponować!

Zakres obowiązków:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • projektowanie, wdrażanie i administrację środowisk u naszych klientów.
  • zakres administracji obejmuje konfigurację i utrzymanie działania różnych usług i środowisk opartych na systemach operacyjnych Windows i Linux.
  • prace administracyjne obejmują konfigurację, bieżącą obsługę, monitoring, tworzenie dokumentacji, identyfikację i rozwiązywanie problemów oraz inne zlecone czynności.

Wymagania:

  • znajomość macierzy dyskowych (HP 3PAR,NatApp, EMC), serwerów i zabezpieczania danych (backup)
  • znajomość Vmware, Hyper-V lub KVM potwierdzona certyfikatami, znajomość innych technik wirtualizacji będzie dodatkowym atutem
  • umiejętność instalacji, konfiguracji i zaawansowanej administracji OS Windows i/lub Linux Serwer
  • znajomość zagadnień sieciowych, niezbędnych przy projektowaniu i instalacji środowisk u klienta. (ARUBA, HPE, CISCO, FORTINET)
  • bardzo dobra znajomość technologii SAN
  • bardzo dobra znajomość środowisk serwerowych opartych na platformie x86_64
  • umiejętność dobrania odpowiedniego rozwiązania hardware/software do potrzeb klienta
  • znajomość języka angielskiego na poziomie pozwalającym na swobodne czytanie dokumentacji technicznej,
  • dobra organizacja oraz metodyczne podejście do pracy,
  • umiejętność pracy w zespole i realizacji założonych projektów,
  • umiejętność pracy pod presją czasu, wykonywania wielu zróżnicowanych zadań oraz wyznaczania priorytetów,
  • umiejętność analitycznego myślenia oraz szybkiego identyfikowania i rozwiązywania problemów
  • posiadanie certyfikatów potwierdzających umiejętności z zakresu znajomości technologii (np. Microsoft, MCSA Windows, Vmware VCP, HPE MASE, CCNA)
  • chęć ciągłego doskonalenia umiejętności,

Firma oferuje:

  • ciekawe projekty,

  • możliwość zdobycia dodatkowego doświadczenia,

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • kartę sportową, opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie

  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanej wiedzy i doświadczenia,

  • otwartość na Twoje pomysły,

  • możliwość udziału w specjalistycznych szkoleniach,

  • dobrą atmosferę w pracy

Jak aplikować - informacje:

Dokumenty aplikacyjne prosimy kierować na adres e-mailowy:

rekrutacja@infomex.pl

z dopiskiem w temacie: "Inżynier systemowy- Katowice)".

Klauzula zgody kandydata:

„Zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz.U.UE.L.2016.119.1 z dnia 2016.05.04), niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w złożonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych na potrzeby rekrutacji prowadzonej przez administratora oraz przyszłych rekrutacji prowadzonych przez administratora*

*w przypadku chęci wyrażenia przez Pana/Panią zgody na przechowywanie Pana/Pani danych przez administratora w celu ewentualnego uwzględnienia Pana/Pani kandydatury w przyszłych rekrutacjach proszę zamieścić również fragment oznaczony kursywą (zgoda ta jest dobrowolna)”

Informujemy , że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Klauzula informacyjna:

Administratorem danych osobowych jest:
Infomex Sp. z o.o. , 34-300 Żywiec, ul. Wesoła 19B, 553-22-35-835, NIP: 5532235835
Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.

Zgoda na przetwarzanie danych:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez:
zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.

Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.

Kontakt:

Infomex Sp. z o.o.

34-300 Żywiec

ul. Wesoła 19B