Dyspozytor - praca biurowa

UWAGA!
Ogłoszenie straciło swoją ważność dnia: 2021-05-07

HUAPOLjest firmą technologiczną dostarczającą usługi budowy, instalacji, modernizacji i utrzymania stacjonarnych i mobilnych sieci telekomunikacyjnych. Jesteśmy uznanym partnerem dla globalnych operatorów telekomunikacyjnych, operatorów telewizji kablowych oraz producentów urządzeń telekomunikacyjnych.

Zakres obowiązków:

  • Nadzór nad pracą techników
  • Przyjmowanie za pomocą aplikacji informatycznej zleceń od Klienta
  • Przydzielanie i przekazywanie zleceń do realizacji pracownikom technicznym
  • Monitorowanie statusu realizacji zleceń oraz wskaźników ich wykonania
  • Weryfikacja poprawności i kompletności przekazywanych danych nt. realizacji zleceń
  • Terminowe i prawidłowe odpisywanie (zamykanie) zleceń w aplikacji informatycznej
  • Odpowiadanie na reklamacje, monity, interwencje

Wymagania:

  • Wykształcenie min. średnie
  • Dobra znajomość pakietu MS Office
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Rzetelność, zaangażowanie w powierzone obowiązki i silna motywacja do pracy
  • Dyspozycyjność

Dodatkowym atutem będzie

  • Znajomość branży telekomunikacyjnej
  • Zdolność kierowania zespołem
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (call center, obsługa klienta przy użyciu aplikacji informatycznej)

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie (umowa o pracę) w firmie o ugruntowanej pozycji
  • Do aplikowania zapraszamy studentów, którzy będą mogli zdobyć pierwsze doświadczenie w oparciu o umowę zlecenie
  • Dobre warunki pracy i wynagrodzenia
  • Szkolenie stanowiskowe i pomoc doświadczonych członków zespołu na każdym etapie realizowania zadań
  • Możliwość rozwoju zawodowego
Zawód:
Dyspozytor
Miejsce pracy:
Toruń
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Wymiar pracy:
pełny etat
Oferta dodana w dniu:
07-04-2021
Oferta wygasła w dniu:
07-05-2021
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

Grupa Geis

Dyspozytor Drobnicy Krajowej

Grupa Geis
Grupa Geis
Dyspozytor umowa o pracę
Bydgoszcz
Toruń

06-05-2021

DYSPOZYTOR (NR 0746)

Hoffmann Transport sp.zo.o