• Chwaszczyno, pomorskie pow. kartuski

Młodszy księgowy

Umowa o pracę

Pełny etat

Asystent/sekretarz

Praca stacjonarna

Praca od zaraz

Bez doświadczenia

Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

ASYSTENT DO SPRAW KSIĘGOWOŚCI

Miejsce pracy: Chwaszczyno
Region: pomorskie

Zakres obowiązków

Opis stanowiska:

  • bieżąca weryfikacja faktur i innych dokumentów księgowych,
  • dekretacja i księgowanie dokumentów,
  • rozliczanie krajowych i zagranicznych delegacji służbowych,
  • sporządzanie dokumentacji płacowej i ZUS,
  • przygotowywanie raportów i sprawozdań finansowych,
  • wprowadzanie dokumentów do programu księgowego,
  • analiza rozrachunków,
  • analiza dokumentacji magazynowej.

Wymagania

  • wykształcenie średnie ekonomiczne,
  • co najmniej 2-letnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku,
  • samodzielność w planowaniu i organizowaniu czasu pracy,
  • umiejętność pracy zespołowej.

Oferujemy

Stanowisko przygotowane specjalnie dla kandydatów bez istotnego doświadczenia zawodowego, którzy poszukują przyjaznego i profesjonalnego środowiska pracy, w którym zaangażowani pracownicy czują się docenieni i otrzymują wsparcie niezbędne do wykorzystania w pełni swojego potencjału i rozwijania nowych kompetencji. Zapewniamy dostęp do wykwalifikowanych trenerów i ekspertów dziedziny rachunkowości, finansów i prawa podatkowego oraz liczne okazje do budowania umiejętności interpersonalnych i relacji zawodowych.

  • Administratorem danych osobowych jest BIURO RACHUNKOWO-DORADCZE BOŻENA GROMADZKA-ARCIKIEWICZ 81-531 Gdynia ul. Wielkopolska 251, NIP: 5861007756. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez BIURO RACHUNKOWO-DORADCZE BOŻENA GROMADZKA-ARCIKIEWICZ 81-531 Gdynia ul. Wielkopolska 251, NIP: 5861007756 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Dodana
Wygasa (za 16 dni temu)