Czy to Twoja firma?

ZAKŁADY MIĘSNE STANISŁAWÓW sp. z o.o. praca

Stanisławów
ZAKŁADY MIĘSNE STANISŁAWÓW SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Magazynier Stanisławów
- w kategoriach zawodowych:
magazyn

Oferty pracy ZAKŁADY MIĘSNE STANISŁAWÓW SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca ZAKŁADY MIĘSNE STANISŁAWÓW SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa ZAKŁADY MIĘSNE STANISŁAWÓW SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Siedziba główna w Stanisławowie

Oddział w Radzyminie

Oddział w Wyszkowie

Oddział w Dobrych

Oddział w Mińsku Mazowieckim

Oddział w Warszawie

Praca ZAKŁADY MIĘSNE STANISŁAWÓW SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - oferty archiwalne

  • MAGAZYNIER/EKSPEDYTOR - Zakłady Miesne Stanisławów Spółka z o. o.

    ZAKŁADY MIĘSNE STANISŁAWÓW SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
    • Stanisławów
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • praca od zaraz
    • bez doświadczenia
    • Zakres obowiązków

      Twój zakres obowiązków

      • Magazynowanie surowca przed przerobieniem
      • Magazynowanie mięs i wędlin
      • Obsługa terminali

      Wymagania

      Nasze wymagania

      • Aktualna książeczka sanitarno-epidemiologiczna
      • Umiejętność pracy w zespole

      Oferujemy

      To oferujemy

      • Atrakcyjne warunki wynagrodzenia
      • Pracę w nowoczesnym, szybko rozwijającym się przedsiębiorstwie
      • Możliwość rozwoju zawodowego
      • Codziennie ciepły posiłek
      • Niezbędne narzędzia pracy

Pracodawcy w Stanisławowie