workconcept service GmbH

Technik mechatronik

  • Niemcy zagranica

Mechatronik

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Praca od zaraz

Miejsce zatrudnienia: Drezno

Godziny pracy: 38 - 40 godzin tygodniowo

Wynagrodzenie: od 20,00 € / h

Dobra znajomość języka niemieckiego jest obowiązkowa!

Poszukujemy niezawodnego mechatronika z dobrą znajomością języka niemieckiego do zakładu w Philippsthal do konserwacji, kontroli i naprawy pojazdów

Zakwaterowanie jest bezpłatne dla pracowników spoza obszaru codziennych dojazdów do pracy! Ponadto pracownicy Ci otrzymują dodatkowe koszty wyżywienia, 14,00 € w dniu przyjazdu/wyjazdu, a w pozostałych przypadkach 28,00 €.

Zakres obowiązków

  • Konserwacja, przeglądy i naprawy pojazdów, maszyn budowlanych i pojazdów szynowych na powierzchni ziemi,
  • Wykonywanie wewnętrznych zleceń napraw i konserwacji, a także okresowych inspekcji,
  • Zapewnienie, że wszystkie maszyny i systemy techniczne są w doskonałym stanie technicznym,
  • Modyfikacje maszyn i systemów,
  • Montaż / wdrażanie w obszarze technologii centralnej.

Wymagania

  • Pomyślnie ukończone szkolenie zawodowe jako mechatronik maszyn rolniczych i budowlanych / mechatronik pojazdów szynowych / mechatronik samochodowy lub w pokrewnym zawodzie,
  • Wstępne doświadczenie zawodowe,
  • Dobra znajomość hydrauliki, mechaniki i elektryki,
  • Wymagane jest samodzielne wykonywanie prac konserwacyjnych i naprawczych oraz dobra znajomość procesów mechanicznych,
  • Podstawowa znajomość różnych procesów spawalniczych jest dodatkowym atutem.

osobiste:

  • Poczucie odpowiedzialności,
  • Pracowitość,
  • Gotowość do wykonywania zadań,
  • Umiejętność pracy w zespole, niezawodność.

Oferujemy

  • Bezpośrednie i osobiste wsparcie w firmie klienta z terminową płatnością,
  • Bezpieczny i stały dochód,
  • Premia dla łowcy nagród,
  • Stała umowa o pracę,
  • Dodatki i premie zgodnie z układem zbiorowym BAP,
  • Świadczenia pozataryfowe zgodnie z ustaleniami,
  • Bezpłatny sprzęt bezpieczeństwa pracy,
  • Możliwość korzystania z samochodu służbowego,
  • Możliwość korzystania z firmowej karty kredytowej z miesięcznym doładowaniem,
  • Zwrot kosztów podróży zgodnie z ustaleniami.

Biuro jest czynne od poniedziałku do piątku w godzinach od 08:00 do 17:00.

Prosimy o dołączenie do zgłoszenia następującej klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych, tekst jedn: Dz.U. z 2016 r. poz. 922)" .

  • Bitte fügen Sie Ihrer Bewerbung folgende Klausel bei:
    "Ich stimme der Verarbeitung meiner personenbezogenen Daten zu den Zwecken zu, die für die Durchführung des Einstellungsverfahrens erforderlich sind (gemäß dem Gesetz vom 29.08.1997 über den Schutz personenbezogener Daten, konsolidierter Text: ABl. 2016, Position 922)".
  • Ich stimme der Verarbeitung meiner in den beigefügten Bewerbungsunterlagen (inkl. Bild) enthaltenen personenbezogenen Daten durch die workconcept service GmbH 36433 Bad Salzungen Langenfelder Straße 14, NIP: DE289746692 zum Zwecke der aktuellen Einstellung zu. Die Einwilligung ist freiwillig und kann jederzeit widerrufen werden. Darüber hinaus stimme ich der Verarbeitung meiner in den beigefügten Bewerbungsunterlagen enthaltenen personenbezogenen Daten (einschließlich des Bildes) zum Zwecke der zukünftigen Einstellung für einen Zeitraum von 12 Monaten zu. Die Einwilligung ist freiwillig und kann jederzeit widerrufen werden.
Dodana
Wygasa (za 17 dni temu)