Serwis Personalny Poland

Kierownik produkcji

  • Rekowo Górne, pomorskie pow. pucki

Umowa o pracę

Pełny etat

Kierownik

Praca stacjonarna

Praca od zaraz

Serwis Personalny Poland  jest Agencją Pracy (nr 29215), dla której ważny jest każdy pracownik. Razem tworzymy środowisko pracy - sprawdź, czy chcesz stać się jego częścią.

Zapraszamy do współpracy!

Poszukujemy kierownika produkcji do prężnie rozwijającej się firmy w branży budowlano-stolarskiej.

Najważniejsze jest dla nas doświadczenie i znajomość branży. Jeśli takie posiadasz i szukasz stabilnego zatrudnienia, wyślij swoje CV!

Zakres obowiązków

  • Planowanie produkcji - planowanie harmonogramów uwzględniając zapotrzebowanie na wyroby oraz dostępność materiałów
  • Nadzór nad procesami produkcyjnymi - monitorowanie oraz nadzór nad etapami produkcji
  • Zarządzanie zespołem produkcyjnym (około 5 osób) - zarządzanie zespołem oraz nadzór nad pracą, przydzielanie zadań oraz dbanie o motywację i rozwój pracowników
  • Kontrola jakości - przestrzeganie standardów jakościowych, kontrola jakości, eliminowanie potencjalnych problemów produkcyjnych

Wymagania

  • znajomość branży i wiedza produktowa - ślusarka aluminiowa - warunek konieczny
  • doświadczenie w branży - warunek konieczny
  • samodzielność w działaniu i dobra organizacja czasu pracy
  • umiejętność czytania katalogów
  • mile widziane: doświadczenie jako pilarz, składacz, szef produkcji

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Praca na pełen etat od poniedziałku do piątku
  • Zatrudnienie od zaraz
  • Wynagrodzenie miesięczne na poziomie 5300-6700 zł miesięcznie netto (zależne od wiedzy i doświadczenia kandydata)
Dowiedz się więcej o pracodawcy
  • Administratorem danych osobowych jest Serwis Personalny Poland Sp. zo.o. 80-243 Gdańsk Al. Grunwaldzka 87/91 lok. 11, NIP: 9571153233. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Serwis Personalny Poland Sp. zo.o. 80-243 Gdańsk Al. Grunwaldzka 87/91 lok. 11, NIP: 9571153233 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Dodana
Wygasa (za 12 dni temu)