Twoje wsparcie w rekrutacji
Znajdź wymarzoną
ofertę pracy i APLIKUJ
OGŁOSZEŃ: 971        SUBSKRYBUJE: 7257

Pracownik warsztatu / Elektromechanik

Partner Rozwoju wspiera Klientów w tworzeniu przyjaznych miejsc pracy. Specjalizuje się w usługach związanych z zarządzaniem personelem głównie w zakresie rekrutacji, rozwoju kompetencji, odkrywaniu talentów, coachingu biznesowym, badaniu satysfakcji pracowników. Realizuje projekty HRowe, szkoli managerów i właścicieli firm, wdraża zmiany organizacyjne.

Zakres obowiązków:

Dla naszego Klienta specjalizującego się w usługach w zakresie regeneracji rozruszników i podzespołów,
Poszukujemy pracowników na stanowisko:

Pracownik warsztatu / Elektromechanik nr ref PWE/09/A18

Miejsce pracy: Bielsko-Biała

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • Naprawa rozruszników i alternatorów
  • Dokonywanie ekspertyz w zakresie naprawy
  • Regeneracja podzespołów
  • Testowanie alternatorów, rozruszników oraz podzespołów na stole probierczym

Wymagania:

Wymagania:

  • Zdolności manualne, zmysł techniczny
  • Mile widziane doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku pracy
  • Wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne o specjalności samochodowej
  • Odpowiedzialność, dokładność

Firma oferuje:

Oferujemy:

  • Zatrudnienie bezpośrednio u Pracodawcy
  • Praca na umowę o pracę na czas nieokreślony po okresie próbnym
  • Praca w systemie jednozmianowym
  • Możliwość przyuczenia się do zawodu
  • Zgrany zespół

Jak aplikować - informacje:

CV z dopiskiem PWE/09/A18 prosimy nadsyłać na adres: rekrutacja@partnerrozwoju.pl

Informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

Klauzula informacyjna:

Administratorem danych osobowych jest: Partner Rozwoju ul. Emilii Plater 18 A/7,  43­-300 Bielsko-Biała, NIP: 9372228827. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.

Zgoda na przetwarzanie danych:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez: Partner Rozwoju ul. Emilii Plater 18 A/7,  43­-300 Bielsko-Biała, NIP: 9372228827 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna
i może być w każdym czasie wycofana.
Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.