Twoje wsparcie w rekrutacji
Znajdź wymarzoną
ofertę pracy i APLIKUJ
OGŁOSZEŃ: 1098        SUBSKRYBUJE: 7144

Krawcowa / Krawiec

Eurofirany to marka rozpoznawana od lat w Polsce, ale także za granicą. Od 1991 roku  firma jest największym importerem firan i zasłon na terenie naszego kraju. Pasję do wystroju wnętrz łączy z najwyższą jakością oferowanych produktów i świadczonych usług.

W związku z dynamicznym rozwojem i dalszymi planami strategicznymi Naszej  Firmy  poszukujemy pracowników na powyższe stanowisko.

Zakres obowiązków:

  • pomoc na szwalni (marszczenie, upinanie)
  • kontrola jakości
  • współpraca z projektantami

Wymagania:

  • doświadczenie zawodowe
  • mile widziane doświadczenie w szyciu firan i zasłon
  • dyspozycyjność
  • komunikatywność
  • umiejętność organizowania pracy własnej i dbałość o szczegóły

Firma oferuje:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku od 27 lat
  • miłą atmosferę w pracy
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • rozwój zawodowy – szkolenia

Jak aplikować - informacje:

Kandydaci spełniający w/w wymagania, zainteresowani pracą, proszeni są o przesłanie aplikacji (CV) poprzez przycisk APLIKUJ

Klauzula informacyjna:

Administratorem danych osobowych jest:
EUROFIRANY B.B. Choczyńscy Sp.J., 34-300 Żywiec, ul. Sienkiewicza 81, NIP: 5532336625
Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.

Zgoda na przetwarzanie danych:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997r o ochronie danych osobowych".

Kontakt:

EUROFIRANY B.B. Choczyńscy Sp.J.
34-300 Żywiec
ul. Sienkiewicza 81