Twoje wsparcie w rekrutacji
Znajdź wymarzoną
ofertę pracy i APLIKUJ
OGŁOSZEŃ: 1101        SUBSKRYBUJE: 7145

Sprzedawca / handlowiec

Klink International Sp. z o.o. jest dystrybutorem kamienia naturalnego, płytek ceramicznych, sanitariatów oraz chemii budowlanej.

Działamy od 1992 roku. Przez ten czas dostarczyliśmy materiały dla klientów indywidualnych, firm prywatnych, banków, przedszkoli, szkół, szpitali oraz szeregu innych placówek. Obsługujemy duże, krajowe inwestycje ściśle przy tym współpracując z architektami i projektantami.

Jesteśmy jednym z największych polskich importerów i dystrybutorów kamienia naturalnego. Materiał ten w coraz szerszym zakresie znajduje zastosowanie w budownictwie funkcjonalnym i dekoracyjnym.

Współpracujemy z dostawcami z wielu krajów i jesteśmy w stanie sprowadzić materiały na indywidualne zamówienie. Nasi pracownicy regularnie biorą udział w szkoleniach i międzynarodowych targach. Dzięki temu nasza oferta jest na bieżąco uaktualniana i podąża za najnowszymi, światowymi trendami.

Zakres obowiązków:

  • obsługa klienta w oddziale (prezentacja, sprzedaż materiałów),
  • sporządzanie i prowadzenie dokumentacji: faktury, poczta itd.,
  • podtrzymywanie i pozyskiwanie kontaktów handlowych z klientami,
  • promowanie produktów na portalach aukcyjnych.

Wymagania:

  • wykształcenie min. średnie,
  • znajomość obsługi komputera (programy pocztowe, portale aukcyjne, sprzedaż internetowa),
  • punktualność,
  • zaangażowanie w powierzone obowiązki,
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.

Firma oferuje:

  • umowę o pracę,
  • 1/2 etatu (elastyczne godziny pracy),
  • terminowe wynagrodzenie - premię uznaniowe,
  • ciekawą pracę, możliwość rozwoju.

Jak aplikować - informacje:

CV prosimy przesyłać na adres e-mail: bielsko@klink.pl

lub osobiście:

43-300 Bielsko-Biała, ul. Krakowska 60

Klauzula informacyjna:

Administratorem danych osobowych jest:
Klink International Sp. z o.o, ul. Lubelska 36, 10-408 Olsztyn, NIP: 739-02-06-410
Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych.

Zgoda na przetwarzanie danych:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez:
zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.

Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.

Kontakt:

Klink International oddział Bielsko-Biała

43-300 Bielsko-Biała

ul.Krakowska 60

e-mail: bielsko@klink.pl