Twoje wsparcie w rekrutacji
Znajdź wymarzoną
ofertę pracy i APLIKUJ
OGŁOSZEŃ: 919        SUBSKRYBUJE: 6965

Gospodyni Domowa

Zakres obowiązków:

  • Prowadzenie gospodarstwa domowego,
  • porządki,
  • pranie,
  • prasowanie,
  • gotowanie,
  • zakupy,
  • ogród,
  • okazjonalnie obsługa przyjęć rodzinnych.

Wymagania:

  • Wieloletnie doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • umiejętność organizacji pracy,
  • wysoka kultura osobista,
  • dyskrecja,
  • prawo jazdy kat.B,
  • preferowana osoba po 40 roku życia.

Firma oferuje:

  • Umowę o pracę na pełen etat,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • bardzo dobre warunki pracy

Jak aplikować - informacje:

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie dokumentów aplikacyjnych na adres:

rekrutacja.gospodyni@gmail.com

lub poprzez funkcję:

Klauzula informacyjna:

Administratorem danych osobowych jest MediaBielsko.pl Paweł Strykowski z siedzibą w Bielsku-Białej, ul. Legionów 26/28. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu realizacji usługi opisane w Regulaminie pracowników przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności.

Zgoda na przetwarzanie danych:

Wysyłając dokumenty rekrutacyjne przyjmuję do wiadomości, że:

Administratorem danych osobowych jest MediaBielsko.pl Paweł Strykowski z siedzibą w Bielsku-Białej, ul. Legionów 26/28. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu realizacji usługi opisane w Regulaminie pracowników przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora. Oświadczam, że akceptuję Regulamin Pracowników portalu www.aplikuj.pl.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Administratora oraz Pracodawcę publikującego ogłoszenie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby rekrutacji Pracodawcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.