Twoje wsparcie w rekrutacji
Znajdź wymarzoną
ofertę pracy i APLIKUJ
OGŁOSZEŃ: 929        SUBSKRYBUJE: 6959

TECHNIK SERWISU

Dynamicznie rozwijająca się firma, posiadająca prawie 30-letnie doświadczenie w branży przetwórstwa tworzyw sztucznych i instalacji zewnętrznych z polietylenu. FOX FITTINGS sprzedaje swoje produkty na terytorium kraju jak również eksportuje do ponad 50 krajów świata.Dzięki szybkiemu rozwojowi, firma oferuje swoim pracownikom pracę w miłym otoczeniu i przyjazne warunki pracy oraz możliwość ciągłego rozwoju zawodowego.

Zakres obowiązków:

  • naprawa oraz serwis zgrzewarek elektrooporowych,
  • obsługa klienta w zakresie serwisu,
  • prowadzenie dokumentacji i nadzorowanie terminowości wykonywanych napraw,
  • kontakt z dostawcami części serwisowych.

Wymagania:

  • wykształcenie średnie lub zawodowe techniczne,
  • język angielski na poziomie komunikatywnym (szczególnie w piśmie),
  • obsługa komputera, pakiet MS Office,
  • komunikatywność oraz kultura osobista.

Mile widziana:

  • wiedza z zakresu elektroniki oraz diagnostyki urządzeń elektrycznych.

Firma oferuje:

  • długoterminowe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • pracę w systemie jednozmianowym,
  • pracę w zespole ambitnych współpracowników,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • system szkoleń,
  • ubezpieczenie grupowe,
  • pakiet socjalny.

Jak aplikować - informacje:

Prosimy o przesłanie CV z dopiskiem:

"Technik serwisu"

na adres e-mail:

praca@foxfittings.com

Informujemy, że osoba odpowiedzialna za rekrutację przebywa na urlopie wypoczynkowym od 13.08.2018 do 24.08.2018.

Na wszytskie maile odpowie po powrocie.