Twoje wsparcie w rekrutacji
Znajdź wymarzoną
ofertę pracy i APLIKUJ
OGŁOSZEŃ: 923        SUBSKRYBUJE: 6977

Technolog mebli

UWAGA!
Ogłoszenie straciło swoją ważność dnia: 2018-08-16

Firma KAZA DESIGN Sp. z o. o. jest producentem mebli tapicerowanych. Siedziba firmy znajduje się w Żywcu. Główną marką firmy jest marka INSPIRIUM, która w swojej ofercie posiada nowoczesne narożniki, sofy, pufy, itp.

Zakres obowiązków:

  • przygotowywanie oraz wrowadzanie rozkrojów mebli tapicerowanych do maszyny CNC typu cutter (maszyna do cięcia tkanin),
  • przygotowywanie dokumentacji technicznej mebli,
  • nadzór nad realizacją prototypów oraz bieżącej produkcji,
  • rozwiązywanie problemów technologicznych.

Wymagania:

  • znajomość prostego rysunku technicznego,
  • umiejętność logicznego i analitycznego myślenia,
  • zaangażowanie i dobra organizacja pracy,
  • odpowiedzialność i samodzielność w działaniu,
  • znajomość programów typu CAD pakietu MS Office, (Excel i Word),
  • doświadczenie na podobnym stanowisku  będą dodatkowymi atutami.

Firma oferuje:

  • umowę o pracę,
  • zdobywanie cennego doświadczenia zawodowego,
  • wsparcie na każdym etapie pracy,
  • praca w zgranym zespole.