Twoje wsparcie w rekrutacji
Znajdź wymarzoną
ofertę pracy i APLIKUJ
OGŁOSZEŃ: 1113        SUBSKRYBUJE: 7110

Specjalista ds obsługi klienta, handlowiec (e-commerce) - praca w biurze

UWAGA!
Ogłoszenie straciło swoją ważność dnia: 2018-08-22

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą sprzedającą produkty i usługi w sektorze B2B.

Posiadamy 9 osobowy zespół młodych ludzi pracujących w świetnej atmosferze.

Naszych klientów obsługujemy w kalnale e-commerce, przy wspariu platformy sklep-logos.pl

Zakres obowiązków:

Do obowiązków handlowca będzie należało :

  • Koordynacja otrzymanych zapytań ofertowych, oraz zamówień w sektorze B2B.
  • Prowadzenie sprzedaży kanałem internetowym. e-commerce  (mailowo, telefonicznie), poprzez tworzenie ofert, kalkulacji i wycen dla klientów na podstawie zapytań ofertowych otrzymanych przez firmę Logos.
  • Kontakt z powierzonymi klientami – ustalenie szczegółów współpracy.
  • Koordynacja realizacji zamówień, (kontakt z dostawcami i podwykonawcami firmy Logos) oraz utrzymanie relacji z klientem.
  • Administracja sklepu internetowego.
  • Realizacja wyznaczonych zadań handlowych.

Wymagania:

  • Mile widziane doświadczenie na stanowisku Przedstawiciel handlowy (handlowiec, specjalista w sektorze B2B).
  • Bardzo dobra znajomość technik sprzedaży i negocjacji.
  • Umiejętność zarządzania i koordynowania współpracy z partnerami handlowymi.
  • Wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne.
  • Umiejętność łatwego nawiązywania kontaktów.
  • Biegła obsługa komputera: Excell , (programy graficzne nie obowiązkowe, ale mie widziane)
  • Umiejętności analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów w sposób kreatywny.
  • Samodzielności w działaniu, odpowiedzialności i operatywności.
  • Znajomość języków angielskiego i (lub ) niemieckiego w stopniu komunikatywnym będzie dodatkowym atutem.

Lokalizacja zamieszkania: poszukujemy osoby z woj śląskiego, która będzie w stanie pracować w naszym biurze w Żywcu.

Firma oferuje:

  • Stabilne warunki zatrudnienia na umowę o pracę
  • Konkurencyjne wynagrodzenie - powyżej średniej krajowej
  • Motywacyjny system prowizyjny.
  • Unikatową ofertę handlową - bezkonkurencyjną w branży.
  • Telefon służbowy oraz laptop.
  • Praca przy użyciu nowoczesnych narzędzi w branży E-commerce.
  • Komfortowe biuro w atrakcyjnej lokalizacji – ścisłe centrum Żywca.
  • Pracę w prężnie rozwijającej się firmie z sektoru B2B obsługującej dziesiątki firm w Polsce.
  • Praca  w młodym 9 osobowym  zespole, w miłym przyjaznym klimacie.