NEWSLETTER - PRACA NA E-MAIL
ZMIEŃ USTAWIENIA / WYPISZ SIĘ

Operator maszyn produkcyjnych - z transportem pracowniczym

Zawód: Pracownik produkcji
Miejsce pracy: Czechowice-Dziedzice
Forma zatrudnienia: umowa o pracę

GI GROUP jest międzynarodową agencją pracy tymczasowej, której głównym zadaniem jest oferowanie w pełni wykwalifikowanych pracowników. Jesteśmy liderem na rynku włoskim oraz jedną z czołowych agencji w krajach, w których działamy. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570.

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Opis stanowiska:

Zależy Ci na stabilnej pracy - zgłoś się do Nas.

Obecnie dla naszego Klienta, firmy produkującej części dla branży motoryzacyjnej, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

OPERATOR MASZYN PRODUKCYJNYCH

Zadania:

- Kontrola jakości
- Obsługa maszyn produkcyjnych

Wymagania:

- Mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji
- Gotowość do podjęcia pracy w systemie III zmianowym
- Sumienność, rzetelność, zaangażowanie

Firma oferuje:

- Umowę o pracę tymczasową
- Atrakcyjny system premiowy
- Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji
- Ubezpieczenie grupowe
- Karta Multisport
- Możliwość skorzystania z dowozu pracowniczego - atrakcyjna     stawka lub bezpłatnego transportu z Bielska-Białej

Jak aplikować - informacje

Kontakt:

POLECANY PRACODAWCA