Brygadzista ekipy monterów fotowoltaicznych

SYNERGIO S.A. dostarcza najwyższej jakości energię dla firm oraz dla gospodarstw domowych.Oferujemy zarówno rozwiązania z zakresu fotowoltaiki dla klientów indywidualnych i komercyjnych jak i najwyższej jakości paliwa stałe.

Do zamontowania na dachach i gruntach w całym kraju jest tysiące instalacji fotowoltaicznych. Postaw na współpracę i dołącz do naszego zespołu, który na co dzień daje #dobrąenergię.

Razem z SYNERGIO S.A. bądź numerem jeden na rynku instalacji fotowoltaicznych

Śląsk

Zakres obowiązków:

  • Zarządzanie pracownikami, wyznaczanie i kontrolowanie powierzonych zadań;
  • Dbałość o przestrzeganie przepisów BHP na placu budowy;
  • Pomoc pracownikom;
  • Kontrola nad powierzonym mieniem Spółki;
  • Prowadzenie ewidencji czasu pracy brygady;
  • Raportowanie przebiegu prac
  • Współpraca z kierownictwem;

Wymagania:

  • Wykształcenie średnie zawodowe/średnie techniczne;
  • Doświadczenie w kierowaniu zespołem pracowników;
  • Dobra organizacja pracy, samodzielność, dokładność, uczciwość;
  • Dyspozycyjność, gotowość do wyjazdów służbowych na terenie Polski;
  • Prawo jazdy kat. B;
  • Mile widziane uprawnienia SEP D+E
  • Mile widziane doświadczenie w branży energetycznej w tym w OZE
  • Doświadczenie w nadzorowaniu pracy ekipy
  • Znajomość pakietu Office
  • Troska o współpracowników oraz powierzony sprzęt

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie - umowa o pracę
  • Niezbędne narzędzia pracy oraz wyposażenie w ubiór roboczy;
  • Zdobywanie doświadczenia zawodowego i podnoszenie kwalifikacji
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowy;
  • Praca w delegacjach na terenie Polski;
Podaj swój adres e-mail, aby odpowiedzieć na tę ofertę pracy
Dzięki temu pracodawca będzie mógł szybciej się z Tobą skontaktować.
lub
Zaloguj się do Aplikuj.pl, aby przesłać zgłoszenie
Na podstawie Twoich danych profilowych przygotujemy aplikację na wybraną ofertę pracy.
lub
Załóż konto w Aplikuj.pl i prześlij zgłoszenie
Aby w pełni korzystać z portalu, zarejestruj się, uzupełnij dane i jednym kliknięciem wysyłaj aplikacje do pracodawców. Rejestracja jest całkowicie bezpłatna.
Klauzula informacyjna ›
Wiadomość z linkiem do zmiany hasła została wysłana.
Przypomnij hasło
Podaj adres e-mail użyty podczas rejestracji. Wyślemy Ci link do zmiany hasła.
Dodaj swoje CV i wyślij zgłoszenie do pracodawcy
Możesz również dołączyć list motywacyjny.
Max. rozmiar pliku: 5 MB
Rozszerzenia: PDF, DOC, DOCX, ODT
* - pola oznaczone gwiazdką są wymagane
Twoja aplikacja
została wysłana!
Dziękujemy - przekazaliśmy Twoje zgłoszenie do pracodawcy.
Twoje zgłoszenie na tę ofertę pracy zostało już wcześniej wysłane.
Nie możesz aplikować ponownie.
Zobacz wszystkie oferty pracy firmy:
SYNERGIO S.A.

Klauzula informacyjna:

Administratorem danych osobowych jest SYNERGIO S.A. 00-728 Warszawa Bobrowiecka 8, NIP: 1132906293. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.

Zawód:
Brygadzista
Miejsce pracy:
śląskie
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Oferta dodana w dniu:
23-02-2021
Oferta wygasa w dniu:
18-03-2021
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

Brygadzista

Zawód: brygadzista Rodzaj: umowa o pracę
Formel D Polska
Opole
11-02-2021