SPECJALISTA DS. ANALIZ I ROZLICZEŃ

Kancelaria Transportowa KOBEN to doskonale znana na polskim rynku firma specjalizująca się w kompleksowej obsłudze firm transportowych w zakresie analizy i rozliczania czasu pracy kierowców, szeroko pojętej obsługi prawnej, wsparcia dla kierowców podczas wykonywania pracy jak również twórca innowacyjnego systemu do zdalnego pobierania danych z kart kierowców i tachografów. Wyróżniamy się stałą kadrą ekspertów z branży transportowej jak również prawników, radców prawnych i adwokatów. Posiadamy na swoim koncie liczne sukcesy w zakresie usług prawnych. Zaufały nam i rekomendują nas cenione w branży firmy transportowe. Kładziemy szczególny nacisk na rzetelność i uczciwość oraz partnerskie podejście, zarówno w naszym zespole, jak i w stosunku do Klientów.

Jeśli wyślesz do nas CV, bardzo możliwe, że zostaniesz przyjęty! Zwłaszcza, jeśli spełniasz wymagania na stanowisko, na które rekrutujemy. A gdy już usłyszysz „masz tę pracę!”, możesz być pewien, że wyzwań i możliwości rozwoju Ci nie zabraknie, bo Twój rozwój, to nasz rozwój – odtąd jesteśmy zespołem! Możesz liczyć nie tylko na świetną atmosferę i przejrzyste zasady współpracy, ale i wsparcie doświadczonych ekspertów.

Siła KOBENA to synergia wiedzy i umiejętności najlepszych specjalistów – masz odwagę, by zostać jednym z nich?

Zakres obowiązków:

  • zapewnienie sprawnej i profesjonalnej obsługi związanej z analizą i rozliczaniem czasu pracy kierowców,
  • skanowanie dostarczonych przez klienta wykresówek,
  • wprowadzenie do systemu wykresówek i plików cyfrowych,
  • rozliczanie podróży służbowych kierowców,
  • mailowe i telefoniczne kontakty z klientami,
  • dbałość o jakość i terminowość wypełniania powierzonych zadań,
  • stała aktualizacja wiedzy z zakresu przepisów niezbędnych do prawidłowej realizacji usług

Wymagania:

  • wykształcenie minimum średnie,
  • biegła, praktyczna obsługa komputera i urządzeń biurowych oraz pakietu MS Office,
  • znajomość zagadnień oraz przepisów związanych z analizą i ewidencją czasu pracy kierowców,
  • umiejętność rozliczania podróży służbowych będzie dodatkowym atutem,
  • gotowość do ciągłego podnoszenia kwalifikacji,
  • umiejętność logicznego myślenia oraz pracy pod presją czasu,
  • terminowość i rzetelność,
  • wysoka kultura osobista,

Oferujemy:

  • atrakcyjne i stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę, wynagrodzenie podstawowe oraz system premiowy oparty o wyniki pracy),
  • wszelkie niezbędne narzędzia pracy,
  • bogaty pakiet medyczny, ubezpieczenie grupowe,
  • szkolenia i możliwości rozwoju zawodowego,
  • pracę pełną wyzwań wśród ekspertów chętnych do dzielenia się wiedzą, przyjazną atmosferę i wsparcie,
  • pracę w biurze w miłej atmosferze od poniedziałku do piątku od godz. 8:00 do 16:00.
Podaj swój adres e-mail, aby odpowiedzieć na tę ofertę pracy
Dzięki temu pracodawca będzie mógł szybciej się z Tobą skontaktować.
lub
Zaloguj się do Aplikuj.pl, aby przesłać zgłoszenie
Na podstawie Twoich danych profilowych przygotujemy aplikację na wybraną ofertę pracy.
lub
Załóż konto w Aplikuj.pl i prześlij zgłoszenie
Aby w pełni korzystać z portalu, zarejestruj się, uzupełnij dane i jednym kliknięciem wysyłaj aplikacje do pracodawców. Rejestracja jest całkowicie bezpłatna.
Klauzula informacyjna ›
Wiadomość z linkiem do zmiany hasła została wysłana.
Przypomnij hasło
Podaj adres e-mail użyty podczas rejestracji. Wyślemy Ci link do zmiany hasła.
Dodaj swoje CV i wyślij zgłoszenie do pracodawcy
Możesz również dołączyć list motywacyjny.
Max. rozmiar pliku: 5 MB
Rozszerzenia: PDF, DOC, DOCX, ODT
* - pola oznaczone gwiazdką są wymagane
Twoja aplikacja
została wysłana!
Dziękujemy - przekazaliśmy Twoje zgłoszenie do pracodawcy.
Twoje zgłoszenie na tę ofertę pracy zostało już wcześniej wysłane.
Nie możesz aplikować ponownie.
Zobacz wszystkie oferty pracy firmy:
KOBEN

Klauzula informacyjna:

Administratorem danych osobowych jest Kancelaria Transportowa KOBEN Spółka z o.o. 43-316 Bielsko-Biała Armii Krajowej 220, NIP: 5472146593. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Kancelaria Transportowa KOBEN Spółka z o.o. 43-316 Bielsko-Biała Armii Krajowej 220, NIP: 5472146593 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Zawód:
Pracownik administracyjno - biurowy
Miejsce pracy:
Bielsko-Biała
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Oferta dodana w dniu:
05-01-2021
Oferta wygasa w dniu:
18-01-2021
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

DOMEL-DOMY SP. Z O.O.

Specjalista ds. technicznych

Zawód: pracownik administracyjno - biurowy Rodzaj: umowa o pracę
 Rekrutacja zdalna
5000-5500 zł
UoP brutto/mies.

POLECANA
Jaworzno

11-01-2021 POLECANA