SPECJALISTA DS. ANALIZ I ROZLICZEŃ

UWAGA!
Ogłoszenie straciło swoją ważność dnia: 2021-01-18

Kancelaria Transportowa KOBEN to doskonale znana na polskim rynku firma specjalizująca się w kompleksowej obsłudze firm transportowych w zakresie analizy i rozliczania czasu pracy kierowców, szeroko pojętej obsługi prawnej, wsparcia dla kierowców podczas wykonywania pracy jak również twórca innowacyjnego systemu do zdalnego pobierania danych z kart kierowców i tachografów. Wyróżniamy się stałą kadrą ekspertów z branży transportowej jak również prawników, radców prawnych i adwokatów. Posiadamy na swoim koncie liczne sukcesy w zakresie usług prawnych. Zaufały nam i rekomendują nas cenione w branży firmy transportowe. Kładziemy szczególny nacisk na rzetelność i uczciwość oraz partnerskie podejście, zarówno w naszym zespole, jak i w stosunku do Klientów.

Jeśli wyślesz do nas CV, bardzo możliwe, że zostaniesz przyjęty! Zwłaszcza, jeśli spełniasz wymagania na stanowisko, na które rekrutujemy. A gdy już usłyszysz „masz tę pracę!”, możesz być pewien, że wyzwań i możliwości rozwoju Ci nie zabraknie, bo Twój rozwój, to nasz rozwój – odtąd jesteśmy zespołem! Możesz liczyć nie tylko na świetną atmosferę i przejrzyste zasady współpracy, ale i wsparcie doświadczonych ekspertów.

Siła KOBEN to synergia wiedzy i umiejętności najlepszych specjalistów – masz odwagę, by zostać jednym z nich?

Zakres obowiązków:

  • zapewnienie sprawnej i profesjonalnej obsługi związanej z analizą i rozliczaniem czasu pracy kierowców,
  • skanowanie dostarczonych przez klienta wykresówek,
  • wprowadzenie do systemu wykresówek i plików cyfrowych,
  • rozliczanie podróży służbowych kierowców,
  • mailowe i telefoniczne kontakty z klientami,
  • dbałość o jakość i terminowość wypełniania powierzonych zadań,
  • stała aktualizacja wiedzy z zakresu przepisów niezbędnych do prawidłowej realizacji usług

Wymagania:

  • wykształcenie minimum średnie,
  • biegła, praktyczna obsługa komputera i urządzeń biurowych oraz pakietu MS Office,
  • znajomość zagadnień oraz przepisów związanych z analizą i ewidencją czasu pracy kierowców,
  • umiejętność rozliczania podróży służbowych będzie dodatkowym atutem,
  • gotowość do ciągłego podnoszenia kwalifikacji,
  • umiejętność logicznego myślenia oraz pracy pod presją czasu,
  • terminowość i rzetelność,
  • wysoka kultura osobista,

Oferujemy:

  • atrakcyjne i stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę, wynagrodzenie podstawowe oraz system premiowy oparty o wyniki pracy),
  • wszelkie niezbędne narzędzia pracy,
  • bogaty pakiet medyczny, ubezpieczenie grupowe,
  • szkolenia i możliwości rozwoju zawodowego,
  • pracę pełną wyzwań wśród ekspertów chętnych do dzielenia się wiedzą, przyjazną atmosferę i wsparcie,
  • pracę w biurze w miłej atmosferze od poniedziałku do piątku od godz. 8:00 do 16:00.
Zawód:
Pracownik administracyjno - biurowy
Miejsce pracy:
Bielsko-Biała
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Oferta dodana w dniu:
05-01-2021
Oferta wygasła w dniu:
18-01-2021
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

Miejski Zarząd Budynków Mieszkalnych w Tychach

REFERENT/INSPEKTOR/SPECJALISTA DS. FINANSOWO-KSIĘGOWYCH WSPÓLNOT MIESZKANIOWYCH

Pracownik administracyjno - biurowy umowa o pracę

POLECANA
Tychy

11-05-2021 POLECANA
ZoltOs.pl Agencja Pracy Tymczasowej i Pośrednictwa Pracy

Młodszy Specjalista ds. Obsługi Umów - Katowice

Pracownik administracyjno - biurowy umowa o pracę tymczasową pełny etat
Katowice

11-05-2021
KGK TRADE

Pracownik administracyjno-biurowy

KGK TRADE
KGK TRADE
Pracownik administracyjno - biurowy staż/praktyka pełny etat

POLECANA
Kraków

12-05-2021 POLECANA

Office Manager

NOSSA Kjag
 Rekrutacja zdalna
Portugalia

07-05-2021

Pracownik do działu technicznego

FHU Gaz-Instal-Bud Wojciech Chojnacki
Pracownik administracyjno - biurowy umowa o pracę pełny etat

POLECANA
Niepołomice

Pracownik Back Office - Strzelce Opolskie

Pracownik administracyjno - biurowy umowa zlecenie pełny etat
Strzelce Opolskie

12-05-2021